Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz quailstorm #727 üzenetére

    most engem akarsz meggyőzni helyette? minek? olvasd vissza a véleményem: én sem értem ezt a nagy rinyálást azért, mert egy kivezetés alatt álló szoftverben a gyártó már nem támogatja a legújabb processzorokat, aminek az életciklusa a kivezetés után ér véget. ez a véleményem, a világon semmivel nem fogod megváltoztatni, maximum az a különbség, hogy nem személyeskedek, de azt hiszem, abban mindkét oldal benne volt.

    csak mert tudod:

    Nagyon izzadtságszagúan erőlködik, csak nem megy. Érvek nincsenek csak lenézés, meg az MS puszta üzleti érdekeinek a méltatása. Pedig ha ezt szabad akkor elkaphatja a céget a mohóság más téren is hamar..
    ennyi erővel én is az MS üzleti érdekeit méltatom, mert más a véleményem? ez nem személyeskedés? vannak szakmai érvek mellette, el is hangzott számtalan, csak éppen nem akarod elfogadni. olyan a világon nincs, hogy az szakmai, amit te annak gondolsz, és amit nem, az nem az. és közben pont Trumppal és Mészárossal példálózol, akik a valóságot sem akarják legalább megközelítőleg objektív szemüvegen keresztül nézni?

    Miközben nekünk csak az a problémánk, hogy az alaplapgyártók megoldották, fizikailag működik, és ha az MS nem csinál semmit, azon kevesek akiknek ez kell, békében is a biztonság lehetőségével használhatták volna a rendszert. Ehelyett izmozni kellett. Soha ilyen még nem volt, Haswellen is frissül az XP...
    az a problémád, hogy nem frissül a Ryzen Win7-en. képzeld, a telefonomra nincs Android 3. a ZX Spectrumomra nincs Windows. az órámon nem fut iPhone. és még csak közleményt sem adtak ki róla, hogy nem fog, egyszerűen csak nem támogatják.

    Meggyőzést nem várok, csak azt, hogy az a stílus és modor, amit képvisel, ne legyen jelen a fórumon, de sajnos az túl nagy elvárás.
    tényleg nem, de az sem túl nagy elvárás, hogy tiszteletben tartsátok a másik, a tiétekkel ellenkező véleményét. én megértem, hogy szeretnétek, de nincs. nem gondolom, hogy az MS mocsok, inkább azt, hogy a szoftveripar, mint olyan, erős kihívásokkal küzd az állandó megújulási nyomás miatt, és közben a szakemberek száma csökken, de legalábbis nem nő, a minőség pedig esik lefelé. ennek egyenes következménye a szoftverminőség csökkenése, nem csak a Windowsban, de az összes többi gyártónál. és szolgáltatónál is!

    nézd, én értem, miért csinálta a Microsoft, de én 30 éve dolgozom számítógépekkel, és ez a sokadik ilyen húzása a sokadik ilyen cégnek. emlékszem a Digital elsüllyedésére, a Google felemelkedésére, emlékszem az Apple csődközeli állapotára amiből az MS húzta ki, emlékszem a 14400 baudon letöltött szexképekre, és sorolhatnám a végtelenségig. ilyen a világ. a "fejlődés" és a változás, legyen az bármilyen előjelű, eljön, és két dolgot tehetsz: megszoksz vagy megszöksz. de az, hogy ennyi energiát ölsz abba, amin úgysem tudsz változtatni, ráadásul a Skylake lehetősége miatt teljesen felesleges is, csak pazarlás. idő és energiapazarlás.

Új hozzászólás Aktív témák