Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Osynho

    addikt

    válasz sien #110 üzenetére

    Hívhatod funkciónak is, a lényegen nem változtat. Derrewyn kolléga írt tudást, ezért használtam ezt a kifejezést. Egy képet megjelenítő eszköznél talán a kép minősége a legfontosabb. :U Ezért bőven kijelenthető, hogy a tudásukban sem egyforma két tv (legyen az lcd, vagy plazma), ha az egyiknek jobb a képe a másiknál. A kérdés az, hogy milyen a megjelenített kép. Ahogy az autók is elvisznek A-ból B-be. A kérdés, hogy hogyan?

    És mielőtt megöltök, tudom, hogy nem csak ez a szempont egy tv választásánál és tudom, hogy sokaknak nem megfelelő a plazma és sok felhasználási módra jobban megfelel egy lcd. Én csak arra reagáltam, hogy egy X minőséget képviselő plazmát drágának tituláltak egy olcsóbb lcd-hez viszonyítva. Persze, hogy drágább, hiszen jobb! És ide jött az autós hasonlat. Ne hasonlítsunk már össze két teljesen más réteget megcélzó, más szintet képviselő terméket. Talán szemléletesebb az 50"-os kategória. Ha olyan drága egy 50ST60, akkor melyik LCD az, amelyik jobb vétel, jobban megéri ebben a kategóriában? Persze a kérdés költői, Pana a készleteket elkapkodták/kapkodják. Remélem így már világos az okfejtés. :R

    Egyébként lcd-m van. Nem vagyok plazma fan, csak tisztában vagyok a tényekkel. Más kérdés, hogy mit enged meg az anyagi helyzetem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák