Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 8th

    addikt

    válasz dethroner #2 üzenetére

    Az oké de hány milliliteres az a 450 forintos parton? Mert én a HP Deskjet 960c-be 1100 forintért veszem a fekete 42ml-es patront. Ez természetesen utángyártott az eredeti horror drága lenne. Színesre még egy ideig nem lesz szükségem, azt kaptam egy boltos ismerőstől ajándékba. Náluk maradt raktáron egy darab eredeti 38ml HP színes patron de már évekkel ezelőtt "lejárt". Megkaptam ingyen merthogy úgy sem lehet eladni rég be van száradva. Nem volt :D . Tavaly nyáron üzemeltem be, a mai napig tökéletesen nyomtat. Ezek után azt mondom nem véletlenül olyan drágák az eredeti (canon, epson, hp stb...) tintapatronok. Az olcsóbb utángyártottak a nyomukba sem érnek. :N

    (#14) afterburner_: "itmedias patronnal régebben a 4500-ösöm állt 2 hetet és olyan szinten csíkozott hogy kellett vele kínlódnom pár órát mire helyrejött"

    Ezt hogyan csináltad? Privátban elárulhatnád a titkot (megőrzöm ;) ) mert sajnos ugyanígy jártam. 3hónapig nem nyomtattam semmit. Na most az eredeti partonnal semmi gáz az tök szép, az utángyártott EzPrint (fekete) patron viszont rohadtul csíkoz. 42ml-es és jó ha 100 oldalt kinyomtattam vele eddig de szerintem még annyit sem. Nem szívesen dobnám ki ha nem muszáj.

    [ Szerkesztve ]

    "Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

Új hozzászólás Aktív témák