Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lessmessino

    csendes tag

    Még decemberben úgy döntöttem, hogy én is kihasználom a huawei akcióját és akksit cseréltetek benne, mert már gyenge volt szegénykém. Miskolci First Phone-ban járt a készülék másodjára, mert a garancia alatt is volt már akksi csere. Hétfőn bevittem, tájékoztattak, hogy lehet már elfogyott az akkumulátor, gyorsan megnézték és bevették a készüléket, úgy néz ki még akadt belőle :D (érdekes mert 2 év jótállás van rá, de mondták, hogy leáll ezeknek az akksiknak a gyártása és ha már majdnem elfogyott akkor majd 2 év múlva mi lesz, ha cserélni kellene gariba?).
    Szóval hétfőn bevittem, pénteken hívtak is, hogy kész. Minden gördülékenyen ment, nagyon rendesek és a ragasztás is tökéletes, nem áll el sehol sem a hátlap. Ja igen a pláne az, hogy csak 5 ezer forint volt :D

    AMD Ryzen 7 7800x3d; AMD Powercolor RX 6700XT Hellhound; MSI Mag B650 Tomahawk Wifi; G.Skill 32gb DDR5 6000Mhz; Corsair HX750; LG 24GN650-B 144Hz; Redragon Kumara; Razer Deathadder V3; Steelseries Arctis 3; Meta Quest 3

Új hozzászólás Aktív témák