Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LukE

    veterán

    hmm, banner? at lehet allitani google reklamcsikra. Es ha igy is nagyon zavarna valakit, akkor F11. Vagy hosts-file... Vagy megokosítja, bár az csúnya dolog.
    Opera hasznalat utan enyhe IE undor miatt FF kapott tobb lehetoseget is, mert miert ne, es BME szamitogepkozpontban vagy IE, vagy FF van. Jopar proba alatt sikerult rajonnom, hogy meg IE-vel is jobban kijovok, mint Mozillaval, vagy FF-al. FF arra jo, hogy 2-3 webmail ablak ne foglaljon olyan sok helyet, ha nem otthon netezek;]

    ja, nemtom, operaban mennyivel korabban volt (gyarilag, nem plugin) mouse gesture, mint FF-ban...

    (7.5valahany tenyleg eleg rosszul birta, ha 40-nel tobb tab volt megnyitva, de 7.54-óta mar egesz jo, 8-as betakban talan annyi kivetni valot talaltam, hogy weblap mentesenel nem kepekkel egyutt menti /default.)


    Szoval en inkabb Operálok, mint rókázok:DDD

    szerk: ja a reklamcsik rettenet helyfoglalása:Bővebben: link

    szerk2: mulder: jajaja, 30+tabbal:DD (kulonosebb toltogetes-plugin probalgatas es hasonlok nelkul)

    [Szerkesztve]

    ''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

  • LukE

    veterán

    válasz lwolf #50 üzenetére

    ''Opera 1.0.3 legfrissebb és azonnal kiadták a magyart is!
    Ez az amiért CSAK és only Firefoxot használok.''

    <gonosz> egy FF felhasznalo hozzaszolasat olvashattuk</gonosz>
    :DD

    egyebkent nemtom, amiben lehet, en angol verziot hasznalok. Lehet, hogy FF-ban jo a forditas, de altalaban a magyar program verzioktol egnek all a szor a hatamon.
    Tudom, tudom, tobben nem tudnak angolul, mint ahanyan tudnak...

    ''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

Új hozzászólás Aktív témák