Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hobizoli

    nagyúr

    válasz bambano #15056 üzenetére

    erdekes nekem van mindketto ami mukodik, pedig az Ebay-rol vannak fruttiert
    a RS232 USB adapert konkreten 600Ft volt free shippinggel

    azzal programoztam a VEMS-t meg a MS2-t a kocsikban a D630-rol valos idoben
    amugy van rajta RS232 is, de csavarozgassa be a f.szom se, amikor az USB nem akar kipottyanni, meg nem mindig a sajat notit hasznaltam, a masikon meg csak USB volt mar

    a programozo kabel mindig bent volt az autokban fixen, beultem a jobb1-be, USB bedug es mar lattam is, amit kellett

    amit meg lehetett venni akkor itthon 3-5k kozott, azokkal 10sec-kent eldobalta a kapcsolatot, emg azzal is amit a VEMS-sek sajat maguk arultak hozza 8k-ert
    a haccáz forintos Ebay-sel meg siman mukodott, ugyhogy vettem is tobb db es minden autoba azt a fajtat raktuk be
    igy raadasul nem is kellett a driverekkel se szarakodni, ugyanazzal a beallitassal ment mindegyik autoval

    ECU-knak ugyis van egy digitalis ID-je, azzal tudta sw melyik ProjectCar-t latja eppen

    -----

    ez nem igaz, hogy kevesebb a SATA
    ott is vannak 6 SATA portos lapok, sot a 4 portos a qrva ritka
    atlag juzer eleve hasznal 3-t...se

    PCIE meg lehet kevesebb van, de kinek van telerakva a fullsize ATX vagy az EATX-s is egyatalan meg foleg mivel?
    SLI/CF kimult eleve... hangkartya, tokjok mar az alaplapiak is, meg a jobb headset-knek van sajat USB-se... belerakni egy PCIEx1 SATA 8portos cuccot meg lehet a mATX-be is, hogy 14db HDD/SSD lehessen... megint mas kerdes, hogy azokat hova rakod bele bent :DDD

    USB-n meg ratolhatsz annal sokkal tobbet is :DDD

    [ Szerkesztve ]

    több drón kell ;P

Új hozzászólás Aktív témák