Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ataxia

    tag

    válasz do3om #131 üzenetére

    :D :D :D akkor megnyugodtam.
    A h&m nek akarok visszakuldeni egy nadragot es mivel szerzodott partneruk a dpd igy veluk kell rendeznem a csomag visszakuldest.

  • Anonymus23

    veterán

    válasz do3om #131 üzenetére

    Én is már sokszor próbáltam hívni, de rendszerhibára hivatkozva bontja a kapcsolatot.

    Külföldi csomag, hétfőn jön az értesítés, hogy ekkor meg ekkor jönnek, címváltozást kértem, mivel szombaton mentővel bevitték kisfiam és feleségem a kórházba, így nem volt otthon senki. Meg is jött, hogy jó, de akkor másnap (Kedden), errefel persze Hétfő este ott volt a sikertelen kézbesítés, de ez van.

    Másnap megjelentek az új címen, keresik a csomagot, nem találják, anyám hív, hogy mizu van, odaadja a telefont a csávónak, kérdezi mekkora csomag, mondom, hogy kb mint két kisméretű tégla.
    De mondja, mi van a csomagban (én nem kapcsoltam hirtelen, hogy mi a francért érdekli ezt, hogy mi van benne?), mondom egy médialejátszó. 1 perces csomagátdobálás után mondták anyámnak, hogy nincs meg, ha megtalálják visszajönnek, vagy másnap (Szerdán) megint jönnek. Azóta is se hírük se hamvuk.

    Persze a nyomkövetőn megint sikertelen kézbesítés van, visszaküldve a depóba... De mi a tököm ha meg sem, találták????
    Kezd erősödni bennem a gyanú, hogy nem véletlenül kérdezték, hogy mi van a csomagban, mert kell nekik is valami a fa alá. :W

    Ma meg már persze semmi a nyomkövetőn, telefonon elérhetetlenek, emailra nem válaszolnak, értesítés a további kiszállításról semmi, csak találgassak, hogy megkapom-e a (előre kifizetett) cuccomat, vagy azóta valamelyik szemétláda néz már vele otthon filmet.
    Lehet kicsit paranoiás vagyok, de a legbosszantóbb, hogy NULLA infót kap az ember.

    Pl van másik tapasztalat, Hétfőn Alzától rendelt cuccost másnap az MPL már ki is szállította. Mindezt a legnagyobb ünnepi forgalomban...
    Nah ha lesz fejlemény, akkor majd jelzem, de ha ezek lenyúlták a csomagomat, akkor biztos feljelentem őket a fogyasztóvédelemnél...

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák