Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus23

    veterán

    válasz do3om #131 üzenetére

    Én is már sokszor próbáltam hívni, de rendszerhibára hivatkozva bontja a kapcsolatot.

    Külföldi csomag, hétfőn jön az értesítés, hogy ekkor meg ekkor jönnek, címváltozást kértem, mivel szombaton mentővel bevitték kisfiam és feleségem a kórházba, így nem volt otthon senki. Meg is jött, hogy jó, de akkor másnap (Kedden), errefel persze Hétfő este ott volt a sikertelen kézbesítés, de ez van.

    Másnap megjelentek az új címen, keresik a csomagot, nem találják, anyám hív, hogy mizu van, odaadja a telefont a csávónak, kérdezi mekkora csomag, mondom, hogy kb mint két kisméretű tégla.
    De mondja, mi van a csomagban (én nem kapcsoltam hirtelen, hogy mi a francért érdekli ezt, hogy mi van benne?), mondom egy médialejátszó. 1 perces csomagátdobálás után mondták anyámnak, hogy nincs meg, ha megtalálják visszajönnek, vagy másnap (Szerdán) megint jönnek. Azóta is se hírük se hamvuk.

    Persze a nyomkövetőn megint sikertelen kézbesítés van, visszaküldve a depóba... De mi a tököm ha meg sem, találták????
    Kezd erősödni bennem a gyanú, hogy nem véletlenül kérdezték, hogy mi van a csomagban, mert kell nekik is valami a fa alá. :W

    Ma meg már persze semmi a nyomkövetőn, telefonon elérhetetlenek, emailra nem válaszolnak, értesítés a további kiszállításról semmi, csak találgassak, hogy megkapom-e a (előre kifizetett) cuccomat, vagy azóta valamelyik szemétláda néz már vele otthon filmet.
    Lehet kicsit paranoiás vagyok, de a legbosszantóbb, hogy NULLA infót kap az ember.

    Pl van másik tapasztalat, Hétfőn Alzától rendelt cuccost másnap az MPL már ki is szállította. Mindezt a legnagyobb ünnepi forgalomban...
    Nah ha lesz fejlemény, akkor majd jelzem, de ha ezek lenyúlták a csomagomat, akkor biztos feljelentem őket a fogyasztóvédelemnél...

    ;) - The Power of the Light Side

  • Anonymus23

    veterán

    válasz Ezustroka #134 üzenetére

    Én is ezen gondolkozom, mert azóta a DPD mint ha nem is lenne, elérhetetlenek, emailra nem válaszolnak, vicc ez az egész cég. :W

    Na mire ezt a hsz-t megírtam, pont frissült a nyomkövető és megint futárnak átadva a státusz, kiszállítás alatt...
    Kíváncsi vagyok rá, hogy mi lesz, mert se email, se SMS nem jött a kiszállításról.

    [ Szerkesztve ]

    ;) - The Power of the Light Side

  • Anonymus23

    veterán

    válasz Ezustroka #136 üzenetére

    Akkor ott valami nagyobb gáz van, nekem a "A kiszállítást végző kirendeltségen" és a "Kézbesítés folyamatban, a küldemény futárhoz került" között váltakozott az elmúlt napokban :(

    De ha a csomag még a kiszállítást végző kirendeltségre sem jutott el, akkor ott valami komolyabb gond lesz, én azért felvenném a kapcsolatot a küldő céggel, hogy mizu van...

    ;) - The Power of the Light Side

  • Anonymus23

    veterán

    válasz Ezustroka #138 üzenetére

    Persze, hogy nagy a torlódás, mert szezon van.
    De könyörgöm, minden évben ez van, kb olyanok, mint amikor a napokkal előre látható havazásnál elesik az egész ország, megáll a közlekedés, mert minden évben az első havazáskor nincs hókotró/sószóró az utakon.

    Nagyon jól tudják, hogy november végétől Karácsonyig fullon lesznek, de mindig meglepi őket.
    Nem azt mondom, hogy én tudom mi a megoldás erre, de nem is engem fizetnek érte, hogy ezt megoldjam.
    Szerintem 1-2 napot mindenki tolerálna (főleg ha korrekt infót kapna), vagy ha eleve megmondanák, hogy figy 8 nap, akkor meg nem izgul/idegeskedik az ember, vagy megoldja másképp.

    ;) - The Power of the Light Side

  • Anonymus23

    veterán

    Nah érdekes volt a tegnapi kiszállítás:

    Jött az email, hogy este 17:20 és 18:30 között kézbesítik.
    18:22-kor hívták anyámat, hogy mindjárt ott vannak. 20 percig állt kinn a hidegben a kisajtóban (de hogy minek ne kérdezzétek), persze senki sem jött.
    De legalább volt egy telefonszám. Vagy 6x végigcsörgettem, mire felvették, utoljára már másik számról hívtam.
    Mondja, hogy valami nem stimmel, mert nincs arra a címre csomag. Mondom persze, mert címmódosítás történt. Mondom az eredeti címet, és hatalmas felkiáltással, hogy ja az a csomag amivel már 2 napja fociznak a csomagtérben. De mondom ember, címmódosítást kértem, mivel kórház jött közbe, és nem tudtam otthon lenni.

    A kiszállítási jegyzékbe át lett vezetve a cím, de arra szerencsétlen csomagra persze senki sem rakott egy másik címkét, hogy ÚJ címre kellene vinni.

    Szóval este 19:45 körül jöttek és még utána mentek tovább további címekre.

    Hát no comment, a srác az mondjuk normális volt, de furcsán csörög a csomag, kívülről viszont nem látszik rajta külsérelmi nyom, csak koszos/poros.
    Mindegy, ma este videós csomagbontás, úgyis PP-vel fizettem, max refund lesz!

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák