Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tytyty

    tag

    válasz Ricco_hun #37 üzenetére

    A végén valóban megrugdustam egy picit. A hosszú vga-ra meg nem panaszkodtam. Müanyag vackokcbol sokat kaptam, szerintem összefolyt nálad pár hozzászolás,de végülis nagy jelentősége nincsen A csavarmentes dolog meg nekem itt nem vált be, mivel elhajlott a az egész rögzitő ha hozzányultam,meg lötyögött a vga.Caseteknél eddig remekül müködik, igaz ott nem egy alufolia vastagságu lemezzel fogatom meg az összes slotot ,hanem egyesével van a rögzités egész jónak tünő müanyagbol (Lego szerű anyag). A szállitással nem volt gond codegen házaknál, ezért fel se merült benem,hogy egy "jobb" háznál lehet. A rugdosást amugy az előlap miat kapta,mert baromira iritált,hogy egy nagyobb légy nekirepülése már leszakitotta. Ráadásul 1-1 cm-re ki is log,hogy mindenképpen beleakadjon mindenbe. Rezonálsrol meg anyit,hogy 2db 1 tálcás vinyom van raidbe, és rezonált. Lehet a tied nem mert jol deformálodott a ház a saját sulyátol és megszorult minden:D Több gép van itthon, egyik még mindig codegenbe és marad is ott, coolermaster meg jó éjjeliszekrény lett, mert az ásványvizet még pont elbirja. Amugy eladó egy picit megrugdosott ház 3k-ért. Összerakható meg minden,csak az előlapbol szakadtak ki a vezetékek miután 50x leesett és feladta a forasztás, ami amugy a ház legerösebb része. Nem ocsárolni akarom,de én megszivtam vele, és gondoltam,hogy tapasztalataimmal segithetek a választásban annak aki elitet szeretne. Nézze meg és döntse el maga,hogy rábizza-e a gépét.

Új hozzászólás Aktív témák