Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • huskydog17

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz Abu85 #58 üzenetére

    "Nem megy gyorsabban, ha a májusi Windows frissítés van telepítve, és nem kapcsoljuk ki a biztonsági javításokat."

    De igen, megy gyorsabban, ahogy azt te magad is leírtad (lásd lent) és rengeteg teszt is bizonyítja*.

    #64: "Annyit kiderítettem, hogy eléggé komplex a probléma és pont beletenyereltünk. A májusi Windows 10 óta nagyon nagy lett a jelenetek közötti variancia. Tehát effektíve előfordulhat az, hogy ugyanabban a játékban egy pályán kifejezetten jó a teljesítmény, jól működik a proci, míg egy másikon kifejezetten rossz."

    Akkor végtelenül, pofon egyszerű a megoldás: olyan pályát válasszatok a játékon belül, ami normálisan megy, például Ausztrália. Nem is értem, hogy miért pont az egy, nem jól működő pályát rakjátok a tesztbe és ráadásul az alapján méritek a fogyasztást! Ez nekem eléggé epic fail-nek tűnik.

    *Korábban már linkeltem ,de akkor itt van még egyszer két jó mérés
    [link]
    [link]

    Semmi más dolgotok nincs, minthogy másik pályát választotok és meg van oldva az anomália (feltéve, ha a fenti állításod igaz).

    [ Szerkesztve ]

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Új hozzászólás Aktív témák