Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mave13

    őstag

    válasz lorinser #25 üzenetére

    Jaa, nem. Nem úgy értettem, hogy teljesítményben azonos szinten vannak. Eszembe nem jutna iPad-et venni laptop helyett. Csak, az árak az érdekesek, viszonyítás = átszámítás. Szerintem, az iPad erre jó alap, mert az Apple cuccok árazása elvileg egységes. Persze, országok/régiók szerinti különbségeket kivéve.

    Mondjuk, ha egy 13-as Win8-as tablet 150 ezer jen, akkor nagyjából el lehet képzelni, mennyi lesz otthon. Egyébként, ez a hardver, ami benne van ezekben a táblagépekben legyen az ARM, Atom, vagy Core, nem indokolja ezt az árat. Atomos tablet 80 ezer jen dokkoló nélkül? 240 ezer forint lenne az iPad árazása alapján... röhej.
    A PC-k meg úgy 450 ezer forint körül. Ha tele lennék pénzzel sem venném meg. Mondjuk, nekem is tetszenek, ez tény. Nagy feeling lekapni a billentyűzetről, és kézbe venni a "képernyőt". A Win8 csempe felülete is egyből értelmet nyer. Még akkor is, ha kicsit nehéz, kicsit melegszik, meg aktív hűtése van. Ezeket mind el tudnám neki nézni. Az árat, azt nem. :)

    Icewolf || kósza ||

Új hozzászólás Aktív témák