Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    Megint kezdődik a fight... :U

    Nem akarok beszállni, de nem tartom indokoltnak a plecsnit...
    Aki meg úgy nyilatkozik itt meg, hogy kb a lelkét is eladná ezért a kis almaharapásért, az inkább gondolja át miről is van szó. Egyrészt a cikk végén vannak alternatívák, amik azért a használhatóbb kategóriában vannak, bár tudom ez szubjektív.
    Másrészt a két gép tömege 1kg illetve 1,3kg. Ha subnotebook-ok között nézelődünk akkor 2kg alatt vagyunk. Szóval a különbség mondjuk 5-600gramm. Most akkor nem értem, de tényleg. Ennyire kényelmesek vagyunk, hogy plusz fél kiló után már megy a nyafi...

    Nézzük gyakorlatiasan:
    Aki itt naphosszat hordozza a gépet, sokat...hát nem tudom állva dolgozik talán?Valaki x órát egyik kezében a gép másikkal meg nyomja az ipart vagy mi?? :DDD
    Szóval vagy viszi a gépet fél órán át max aztán úgyis leteszi, vagy átveszi a másik kezébe...de nem hiszem el, hogy az a munka, hogy fogod a gépet és baktatsz...

    Ezen kívül akinek valamiért fontos(tök mindegy miért), hogy konkrétan Air tulaj legyen, annak biztos megéri...

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    válasz cucka #37 üzenetére

    Te miről beszélsz?
    Amúgy olvass pontosabban mert nem teljesen 2kg-os gépekről beszéltem.
    1. 2kg alatt vagyunk, és az említett alternatív gépeket vettem figyelembe.
    2. Másfélszeres különbség?! Ez olyan félelmetesen hangzik. Csak az a baj, az ilyen összehasonlításokkal, hogy nem mindegy milyen mértékekről beszélünk. Azért meddig kell neked elviselned a plusz 0,5kg hordozását ami ilyen megterhelő? Válaszolj kérlek.

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    Nagyon érdekes hozzászólások jöttek....Azért látom páran keverik a barnát rendesen.

    Én most pillanatnyilag tojok a felhasználói élményre kedves sel, ugyanis nem erről beszéltem.
    Mellesleg látom sokan szeretnek itt kötözködni és képtelen elfogadni mások véleményét..Minden kutyasz@rt belemagyaráznak egy hozzászólásba csak nehogy neki ellentmondjon valaki.
    Akkor most egy kis félreértés tisztázása
    blackrulz / cucka / k. :
    Aki azért vesz egy könnyű gépet mert a napi rutin abból áll, hogy a munka mellett kb 4-8 órát baktat a géppel ám legyen...mondjuk én nem értem, hogy mit dolgozik így az illető...

    Parci
    Azért nem mindegy mit hasonlítasz össze 2-3 kilós vs 1,3kg vagy 1,3 vs ~1,7kg
    Mert én subnotebook kategóriával úgy általában dobtam össze(ami a cikkben is szerepel) nem a DTR-ekkel.
    ----------------------------

    Mondjuk ezt úgy senkinél nem értem, hogy egy MAX 1.999 kg-ot alulról súroló gépről azt miért írják le páran, hogy pffúúú de nehéz egész nap hurcolni...De azt miért nem írja le valaki mi az a konkrét napi rutin amit végigcsinál és olyan baromi szenvedés ez neki mert nehéz a gépe?

    Amúgy mielőtt még más is jönne ilyesmivel én nem vennék Apple-t mert nem én vagyok a célközönségük...Nem is ócsároltam őket.Az biztos, hogy amit csinálnak azt jól csinálják.

    Itt most akármilyen más gép is lehetett volna. Csak egyszerűen nehezemre esik azt hallani elméletileg egészséges férfi emberektől, hogy bocs de én inkább 1,3kg-os gépet veszek, mert a plusz ~0,5 kg-al már túl nehéz lenne egész nap hurcolni. Ezzel meg visszakanyarodtam oda, hogy mégis mennyit mászkál valaki egy laptoppal úgy, hogy valójában ő viszi a gép terhét és nem a busz/kocsi/egyéb.

    [ Szerkesztve ]

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

  • sutszi

    veterán

    válasz cucka #112 üzenetére

    Inkább miért nem írod le, hogy a te esetedben ez mit jelent a hétköznapokban?

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák