Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cucka

    addikt

    válasz alamuszi #328 üzenetére

    Értem, tehát ez akkor egy nagyon jól használható eszköz mindennapi feladatokra. Szerintem egy nagyon jól használható eszköz alapfeladatokra. Az pedig nem egyenlő a mindennapi feladatokkal.
    Mindennapi feladat szerintem a böngészés, levelezés, zenehallgatás, hasonlók. Az átlag felhasználók számítógép használata gyakorlatilag ezekből áll, és ennek a gépnek a célcsoportja is főleg olyan emberekből áll, akiknek erre kell a számítógép. Érted, az iPad is fergeteges siker, viszik, mint a cukrot, oszt' még ennél is sokkal gyengébb, kevesebb funkcióval bíró eszköz, de valahogy ez csak a fórumos megfejtő embereket érdekli, a vásárlókat nem igazán.

    A ThinkPad Corporate Business gép nem mizu pistikének készült, mint az MacBook AIR.
    A Thinkpad Corporate Business gép nagy cégeknek készült, olyan funkciókkal, amelyeket a vevők igényelnek. Namost mivel te valószínűleg nem vagy egy egyszemélyes nagyvállalat, meg én sem vagyok egy egyszemélyes nagyvállalat, ezért egyezzünk meg abban, hogy nem kell feltétlenül lámának érezzem magam azért, mert nekem más igényeim vannak egy notebook-al kapcsolatban, mint egy nagyvállalatnak.

    Nem PRO vagy nem PRO kérdése egyszerűen a Mac adott feladatokra korlátozottan vagy nem használható, lehet vitatkozni....
    A Mac elsődleges célcsoportját az átlag otthoni júzer jelenti, a gépeiket úgy készítik, hogy lefedje a várható felhasználás során felmerülő igényeket. Nincs olyan gép, ami mindenre jó, erős, tartós és olcsó, továbbá olyan gép sincs, ami bármilyen feladatra a leginkább optimális választás. Tudod, ha veszel méregdrágán egy Ferrari-t, akkor az nagyon jó, ha gyorsan akarsz menni meg puncimágnesnek is király, de nem annyira jó, ha nyaralni szeretnél menni vele a családdal.

Új hozzászólás Aktív témák