Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lenox

    veterán

    válasz Abu85 #429 üzenetére

    Lehet, hogy nem, csak siman gyorsabb :)

    De viccet felreteve ebbol van ami csak szerinted erdekes, van ami valoban erdekes, nekem az az erdekes, hogy eddig ezeket a procikat meg sem neztem, a silentpcreview tesztjeben talalkoztam veluk eloszor (marmint az ujabb intel culv procikkal), es ahogy nezem meglepoen kis fogyasztassal jo teljesitmenyt tudnak, es mostmar lattam 420 dodoert is 12 collos acert, szoval draganak sem mondhatoak. Ugy tunik szerinted mar csak az erdekes, hogy az igp tud-e opencl-t, meg a tobbi, de valojaban meg az lenne a jo, ha nemcsak atomos osszehasonlitasa lenne az uj amd platformnak (erted, ionnal, az hany eves technika mar??), hanem aktualis intel is, nem csak atom, mert nem csak az van, meg ugyanabban az fogyasztas vagy arkategoriaban sem,

    Már rég megszűnt az a kor, amikor elég volt az asztalt színesen megjeleníteni. Manapság a képminőségre, és az internetes tartalmak GPU-val való gyorsítására is figyelni kell. Ha szempont az utóbbi mondat, akkor nem kérdés, hogy az NV-től vagy az AMD-től választasz grafikus magot.

    Szerintem az a kor szunt meg, amikor ilyen mereszen lehetett altalanositani. Persze ertem, hogy the nagy fusion drukker vagy :).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák