Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabor970

    addikt

    én kb két alkalommal láttam villódzást a plazmánkon, két éve van meg. Ez reggeli beszélgetős műsor valami neoncsővel hátulról megvilágított stúdió dizájn elemnél volt látványos. Foszforlagot talán egyszer sikerült észrevennem. Ehhez képest még a legolcsóbb plazma képe is lényegesen jobban tetszik, mint azoké az LCD készülékeké amiket látni volt szerencsém. Pl közeli ismerősöm Samsung ccfl 40B550-e borzalmas. Az emberek feje mint egy-egy narancs. Semmi részletesség, csak egyszínű korongok, mint a rajzfilm figuráknál. Gondoltam, nna majd mindjárt beállítom. Hát nem igazán tudtam javulást elérni. Az egyszerűen olyan volt, és kész. Fogyasztás? Sajnos egyéb dolgok lényegesen nagyobb mértékben járulnak hozzá az egész háztartásunk villamosenergia fogyasztásához, mintsem azon segíthetnék plazma helyett lcd-vel. Arról nem beszélve, hogy az 50"-es plazma volt 150e Ft 2 éve, akkor egy 50"-es LCD sztem minimum 400e. Hát 250e Ft-ot ha örökké élnék sem tudnék megspórolni. Ennél kisebb TV egyszerűen nem kell. Nagyobb annál inkább kellene! :)

    Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

Új hozzászólás Aktív témák