Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    válasz m3ss #82441 üzenetére

    Nagylato? :)) Telefonos kep, Vera Huawei P30-aval :) IX35 meg olyan koreais formaterv volt, de a 2nd gentol amit mar Europaban is Tucsonkent arultak teljesen korrektul nez ki. a 3rd gen, mint ez is, meg sztem meg jobb, a legfrisseb meg kimondottan allatul nez ki.

    Sose gondoltam volna, hogy egyszer bejonnek az SUV-k

    2WD, 2019-es, 60kKM, 1.6B, asszem a 132HP-s 97kW-os GDI. Sulyado duplaja az 1.7-es diezelenek, meg ugye a fogyasztas is, viszont masik oldalrol qrva ritkan megyunk egyszerre annyit, hogy hosszutavon is megerje a dizelt fenntartani.

    A labradog meg siman befer hatra a sajat kutyaszonyegere, vegre nem kell kutyaszort takaritani a borulesrol :DDD Mar csak valami utasterelvalaszto racsot, meg a csomagterajto ele valami lokharito vedot kene, hogy ne bassza szet a 7honapos kutya

    Fajt a szivem a 6-os kombiert vagy a CX-5-ert, de osz ota, miota keresunk kocsit benzinest a ket modellbol osszesen ha lattam 2-3db-ot, azt is a 3.14 csaba az orszag tulso felen.

    Ha nem szuburbiaban, hanem mondjuk 50-60km-re laknak melohelytol kinn a megyebe, akkor lett volna dizelben racio, de igy nem...nameg ilyen 150-200eKm futottakat arultak abban az evjaratban elerheto aron, amit megcelostunk.

    Amugy g*cire felmentek itt is a hasznalt arak, 07-es Avensist 1/4mKm-el 1500-ert szamoltak be. Hyundai Irelandtol kikertam a 2019-es speckokat hogy meg is mi van az Executive-ben konkretan, szo nelkul kuldek 20 percen belul, meg bennvolt a 2019-es listaar, Na, attol alig egy ezressel vettuk meg most olcsobban

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Új hozzászólás Aktív témák