Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rbalint88

    addikt

    válasz TayRol #73889 üzenetére

    mx-5 és s2000 abszolút felejtő 185 centi felett. én "csak" 188cm vagyok és hozzáér a fejem a tetőhöz, a térdem meg beszorul a kormány és az ajtó közé. ha valahogy sikerül felvenni a kívánt gubbasztómajom-pózt, akkor viszont élvezetes kis autó az mx-5 :) s2000 állítólag még szűkebb... 6hengerből inkább mercit, a 350-es jó motor tudtommal, bmw-nél és audinál is olajevősek nagyon a nagyobbacska hathengeresek. (audi 2.4v6, bmw 25i, 30i)

    Mercutio: lehet venni excel és netes hiedelmek alapján autót, meg lehet gy, hogy szeressed és ha baja van, megcsináltatod. én a 8 autómból 4-nél az utóbbi irányba mentem el, semmivel nem volt velük több szívás, mint a józan érvek mentén kiválasztott jürgenwagenekkel vagy a toyotával, csak a toyotánál azon kívül nem tudtam mondani semmi előnyt, hogy reggel nyikkanás nélkül indult mindig. az alfával meg "szopok", viszont szerintem most is csak addig "haragszom" rá, amíg vissza nem kapom a szerelőtől és meg nem hajtom, aztán már csak vigyorogni fogok és minden meg lesz bocsátva. :)

    ja és egyelőre fasza a házasélet :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák