Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • acc200

    tag

    Sziasztok!

    Előre szólok elég új vagyok az internetes témákban.. 2 évig sz*ptam voda mobil nettel és most be lett kötve a T-home 15 megás netje.. Kaptunk hozzá 1 kis pofás modemet is: ZTE ZXDSL 931 Series. Nah mármost, a szerelők kijöttek, a saját lapijukon állítgattak vmit, aztán elzúztak.. Kérdem és az én gépemmel, hogy lesz összekötve ez az egész? Nem válaszoltak, vagyis azt mondták megoldod és elmentek.. :((( Hát jó.. nekiálltam és létre akartam/akarok hozni 1 hálózatot, ki is töltöm a dolgokat, de amikor csatlakozni akarok a nethez akk ez van:Kapcsolódás a következőn keresztül: WAN Miniport(PPPOE):... És ez megy kb fél percig utána pedig fogad a hibaüzi, hogy : Hiba 651: A modem(vagy a csatlakozáshoz használt egyébb eszköz) hibát jelentett.. Valahogy találtam vmi hibaelhárítót, azon vmi olyasmi lett kijavítva ha jól emlékszem, hogy modem engedélyezése vagy mi a rák és most csatlakozik, de nem valami hálózaton, vagy széles sávú kapcsolaton amit beállítottam, hanem csak ennyi van: Jelenlegi kapcsolat: Hálózat (alatta) Internetelérés.

    Megköszönném, ha valaki tudna segíteni, mert minden belassult ami a nethez kapcsolódik.. Pl cod2-nél kb fél percet kell várnom, hogy történjen valami, meg kb az összes online játéknál.. PlS HELP!! :F

Új hozzászólás Aktív témák