Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Belba

    őstag

    válasz DiabloCorsa #2148 üzenetére

    customers1.php letöltve... kicsomagolva... feltöltve hozzám...

    ... ÉS TÖKÉLETES!!!!!!! :C :DD :R :R :R :R :R

    Szuperpasi vagy! :D

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    válasz DiabloCorsa #2150 üzenetére

    Eljárom neked hálából a HULA-HULA táncot!

    [kép]

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    válasz vakondka #2144 üzenetére

    Szia Vakondka! :D

    Bocs, az előbb nem volt időm válaszolni, de láttam a beírásod.

    Olyan aranyos ez a Kis Vakond!
    Egy csomó képét begyűjtöttem, de ez a legjobb.

    Hű, erre a magyar telepítőre nagy szükség lenne, mert én még mindig (1,5 év után is) naponta bukkanok valami barom szövegre, ami tök érthetetlen a mostani fordításban.

    Sokan fogják áldani a neved, ha kész lesz! :DD

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    válasz DiabloCorsa #2155 üzenetére

    Valami mégsem egészen jó, mert ha a Vásárlók idő szerint listában egy névre kattintok, akkor átugrik a customers.php-ra az egész!... :F

    (Nem az átnevezés hiányzik belőle?)

    Nézd meg!

    =========================================================

    OK! Csinálom az orders.php-t...



    [Szerkesztve]

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    válasz DiabloCorsa #2155 üzenetére

    A telefonszám alatt van egy Megjegyzés rovat, de akinél van beírás a megjegyzésbe, az itt (még) nem jelenik meg. :U

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    válasz DiabloCorsa #2158 üzenetére

    Szép álmokat! :DD

    Tényleg jó sokáig feltartottalak...

    Biztosan már fáradt is vagy.

    Nagyon köszönöm a segítségedet, írtó rendes vagy! :R :R :R :R :R

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    válasz DiabloCorsa #2158 üzenetére

    OK! :C

    customer1.php = TÖKÉLETES!!!!! :R :)) :DD :C :C :C

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    válasz DiabloCorsa #2161 üzenetére

    Rendben!

    Az orders.php marad.

    Letöltöttem az orderedit.zip-et.

    Elleszek itt az éjszaka... :D

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    válasz DiabloCorsa #2164 üzenetére

    Rendben, letöltöttem és máris cserélem. :DD

    Szép álmokat! :)

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    válasz vakondka #2166 üzenetére

    Az is jó nagy meló és sokaknak lenne szüksége rá!

    Azért ebben olyan szakszavak vannak, ami egyszerű angol tudással nem mindig érthető.
    Ráadásul te pontosan tudod, miről van szó, így érthetően le tudod írni.

    Elküldhetnéd az osCommerce-hez! :DD

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    válasz DiabloCorsa #2164 üzenetére

    Hello Diabló !

    Küldtem privit, léci olvasd el, addig nem csinálok semmit! :U

    Sokmindent meg tudtam csinálni, de a leglényegesebbet sajnos nem (admin/orders.php módosítás és csere)...

    A Megrendelő-szerkesztése = SZUPER!!!! :C :DD :R :R :R :R :R

    El sem hiszem, milyen könnyű dolgom lesz ezután!
    Még új terméket is tudok beszúrni és milyen könnyedén! :))

    =======================================================

    Most jöttem rá, hogy a Vásárlói oldalon működő (és szerkeszthető!) Megjegyzés oszlopban tudom vezetni a Vevők bónuszpontjait is!!!!! :C

    - Akinek bónuszpontja van, annak az aktuális számát ITT fogom vezetni (pl.: +75 pont)
    - Akinek tartozása van (visszapostázás miatt) annak itt vezetem majd (pl.: -500Ft)
    - Akinek tartozása van felénk, annak nem vezetjük amúgy sem a jutalom-pontjait!

    Ezzel megoldva a bónuszpontos problémám is! :C :DD

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    válasz Bonasera #2192 üzenetére

    Szia Bonasera!

    KÉP :
    Úgy tudsz ide képet elhelyezni, hogy először is a weben kell legyen a kép (én a Képtár-oldalon tárolom a sajátjaimat)...
    Ha felraktad a netre a publikus, mindenki által látható képeidet, akkor ott kimásolod a linkjét és itt bemásolod a ''Kép'' ablakba...
    Vigyázz, hogy nehogy 2x szerepeljen az ablakban a http:/ beírás (mert alapból ott is van, meg te is odamásolod a te linkeddel együtt).

    ========================================================

    ÁRUK SORRENDJE :

    Na, nekem ez volt a legfőbb gondom, mikor keresni kezdtem hozzáértő embereket és végül itt kötöttem ki! :C
    Én sem tudtam, hogyan tegyem a Főoldalon olyan sorrendbe a cuccaimat, ahogy én szeretném, és ne a feltöltés sorrendjében legyen.... :O

    Aztán itt a fiúk segítettek : az adatbázisban (products táblázat) kell megváltoztatni a feltöltési dátumokat!!!!!
    Én is elájultam, MENNYIRE egyszerű - így utólag...

    Szóval amit október 12-én töltöttél fel, azt egyszerűen dátumozd át ott a táblázatban és így tudsz variálni a sorrenddel, hogyan jelenjen meg a főoldaladon a sok cucc! :D

    (Nem enyém az érdem, én csak tovább adom, amit én is itt tanultam!)

    Ja, és a FELTÖLTÉS : a fiúk biztosan az FTP-n való feltöltést fogják javasolni, ha sok a terméked...
    (Nekem elég kevés, én darabonként és Admin-oldalon szoktam.)

    ============================================================

    Klassz a webshopod, már meglestem! :C :DD

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    válasz Bonasera #2195 üzenetére

    Képzeld : mióta felraktad az első képet (vagy csak próbáltad) azóta, mikor megnyitom ezt az oldalt ezt látom :

    [kép]

    :Y :Y :Y :Y :Y

    Valahova oda tetted az ide feltöltött képet, ami nem publikus, ezért kéri a rendszer a hozzáférés jelszavát... EZÉRT nem jelenik meg itt a kép!

    (Te ezt nem látod, mert te biztosan be vagy lépve a webshopod admin-oldalára.)

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    válasz Bonasera #2200 üzenetére

    Igen, ez a képfeltöltés Fórumonként változó, mindenütt meg kell tanulni, az itteni nekem is új volt, de nem nehéz belejönni...

    Az a legjobb, ha a Képtáron van egy oldalad és onnan bárhová fel tudod lőni a képeidet.

    Örülök, hogy végre van itt lány is rajtam kívül és hasonló a profilunk (szépségipar). :C

    =======================================================

    Tényleg, gyorsan szólj egy moderátornak, hogy szedje ki azt a képet és a linkjét, nehogy egy vicces ember kipróbálgassa, milyen jelszóval léphetne az Admin-oldaladra...

    Itt felkínálja magát az ablak!!!

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    válasz Bonasera #2201 üzenetére

    Bonasera !

    Ezeket találtam :

    parci Rendszergazda >>> parci@prohardver.hu

    tiv83us moderátor >>> tivesz@yahoo.com

    Pompi moderátor >>> pompi@muhaha.hu

    Valamelyik biztosan tudna segíteni!

    (írd meg nekik a topic nevét és a hozzászólásod számát, hol és miben kéred a segítségüket.)


    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    válasz Bonasera #2204 üzenetére

    Hű, ezt a Vásárlós menüt feltétlenűl csináld meg!!!! SZUPER!!! :C :DD

    Azóta nem győzöm csodálni, milyen klassz, mennyivel könnyebb lett a dolgom!

    Fantasztikus, hogy a Megrendeléseket azonnal tudom szerkeszteni, újabb terméket berakni (ha valaki 5 perc múlva meggondolja magát).

    Komolyan : nem is értem, ez miért nincs alapból benne az osCommerce-ben????

    Itt a topicon elég jól végigkövethető, mikor mit kell csinálni, abból te is meg tudnád. :D

    Nagyon hálás vagyok DiabloCorsa-nak, elképesztő türelme van! :R :R :R

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    válasz DiabloCorsa #2212 üzenetére

    Hadd kotyogjak én is bele :

    credit card = hitelkártya (nálunk Mo.-on a bankkártya is!)

    Szerintem ide jobb lenne bankkártya szót írni (mert az lehet hitel-, befektetési vagy akármilyen bankkártya)

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    Tudom, hogy nem tartozik szorosan a topic témájához, de érintőlegesen fontos lehet az információ azoknak, akik webshopot szeretnének nyitni vagy már nyitottak eddig...

    Nem vagyok benne biztos, hogy mindenki tud arról, hogy nem AKÁRKI nyithat webshopot és erre különféle engedélyeket kell(ene) beszerezni, különben vaskos büntetésre lehet számítani!

    Ismeretségi körömben többeket is megbüntettek pénzbüntetésre, mert volt ugyan vállalkozásuk, de nem volt engedélyük a ''csomagküldő szolgáltatásra'' és a webshopra...

    - Kell egy bejegyzett vállalkozás, a különféle szakmák szerint kell szakmai végzettség, szakképesítés is a működéséhez...

    - Be kell jelenteni a helyi Önkormányzatnál, és ott is engedélyt kell kérni a működéshez.

    - Webshop működéséhez kell lenni egy ÜZLETHELYISÉGNEK, ehhez meg sokszor előír a helyi hatóság saját parkolóhelyet... (Na, számomra ez kész röhej: a webshopban pont az lenne a jó, hogy ezeket a költségeket nem kellene kifizetnem, de hát ez Mo... Már nem is csodálkozom!) :W
    Illetékes Elvtárst megkérdeztem, ugyanmá minek a neten működő virtuális boltnak PARKOLÓHELY Jászkarafaszajenőn???... Megmagyarázta, hogy MUSZÁJ lennie elérhető, felkereshető Ügyfélszolgálatnak, ha esetleg valaki személyesen vásárolna, vagy reklamálna...

    - Működési engedélyt kell kérni a Magyar Kereskedelmi Engedélyezési Hivatal-tól (2200Ft illeték) és minden hivatalos irat benyújtása a kérelem mellé... Üzlethelyiségek tulajdoni lapja, szakképesítések, munkaszerződések, stb.[link]

    JÓ TUDNI : A MKEH-számot ki kell rakni a webshop ''Kapcsolatok'' oldalára, mert ha ez nincs feltüntetve, a Kereskedelmi Főfelügyelőség állandóan razziázó emberei 80-150000Ft pénzbüntetést rónak ki a Vállalkozóra!

    Ezt most azért is írtam le, mert lépten nyomon látom a neten : szinte senkinek nincs feltüntetve a MKEH-száma, sokaknál még a cégneve, címe sincs kiírva...
    Boldog-boldogtalan webshopot nyit, jóhiszeműen azt hiszi, hogy ezt mindenkinek lehet!

    Mondjuk, az is elég elképesztő, hogy a webshop nyitásának a feltételeit úgy kell ''összevadászni'', én például a fentieket egyik ismerősömtől tudtam meg pontosan, amikor már hetek óta vadásztam az információkra... Ő már túl volt rajta, innen tudta pontosan.




    [Szerkesztve]

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    válasz vakondka #2224 üzenetére

    Nem mondod, hogy nektek sincs MKEH-számotok???? :Y

    GYORSAN pótolni kell!

    (Amíg intézik a hivatalban, addig ki kell írni a Kapcsolatoknál, hogy ''engedélyezés alatt''.)
    Ha ez ott van, akkor nem büntethetik meg a vállalkozást, persze igazolni is kell, hogy be van adva a kérelem.

    Ezt meg a MKEH ügyintézőjétől tudtam meg.


    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    válasz Bonasera #2225 üzenetére

    Tényleg, ezeken a barom Szabályokon én is kiakadtam...

    Tavaly mi márciusban kezdtük intézni a vállalkozást, webshopot, engedélyeket, papírokat, de amikor még augusztus közepén sem álltunk sehol, akkor a a Németországban élő barátnőm (webshop tulajdonosa) begerjedt és azt mondta : ELÉG!

    Bement a német Hivatalba és 20 perc múlva kijött a vadonatúj Vállalkozói Engedélyével a kezében, amivel másnap webshopot nyithattunk és mindezt 15EUR-ért!!!!
    NO parkoló, NO üzlethelyiség, NO Tüzoltósági engedély és a többi baromság! :C

    Érdekes, ott működik a dolog, nincs túlszabályozva...

    Esküszöm, én már arra gondolok, hogy itt Mo.-on külön Hivatalban törik a fejüket azon, milyen rendelkezéseket kell hozni ahhoz, hogy NE TUDJON MŰKÖDNI az országban 1 vállalkozás sem???? :O

    Napról-napra csiszolgatják, kiegészítgetik a Rendelkezéseket és tényleg : egyre nehezebb bármit is csinálni! :O

    Kiváncsi lennék, hogy Vakondkáék webshopjához és vállalkozásukhoz vajon milyen szakirányú képesítés szükségeltetik Fontos Hivatal szerint ??? :D
    Dákóismereti Szakképesítés???... Golyólökészeti doktorátus???? :DD :W


    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    válasz petyuli #2238 üzenetére

    :Y :DDD

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    válasz petyuli #2240 üzenetére

    Hello Petyuli!

    Gondoltam mindjárt, hogy ez az információ sokaknak az újdonság varázsával fog hatni...
    (Mi is annakidején tök véletlenűl értesültünk erről a MKEH-számról. Olyantól, akit már meg is büntettek, mert nem volt neki.) :O :W

    Azt hittem, hogy te is beugrottál a topicnyitó-oldalnak (nekem sokszor így nyílik meg a Fórum)... Én már megszívtam, hogy azt gondoltam, egy új tag van a topicunkon, közben meg #1 volt a topicnyitó... Már majdnem én is válaszoltam neki... :DDD

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    válasz petyuli #2242 üzenetére

    Drága Petyuli!

    Látod, ez azért van, mert nem olvasol! :DDD

    Én szépen odabiggyesztettem a linket, hol olvasható az információ, rendelet, a Hivatal, és onnan letölthető az űrlap is (űrlapon rajta van, milyen papírokat kell beadni).

    De a telefonszám jól jön mindenkinek, mert ezt én is hosszasan kerestem anno...

    Nem olvastad el a leírásomban azt sem, hogy mi hosszú hónapokig intéztük itt Mo.-on a webshopot (vállalkozás, papírok, engedélyek, stb.) és mikor még félév után sem tudtunk működni, a webshop tulajdonosa berágott és kinn Németországban váltotta ki a Vállalkozói engedélyét! (20 percébe telt és 15EUR-ba!!!!!) :))
    Mivel ő ott kinn él, ezt megteheti.

    Másnap ezzel az engedéllyel webshopot nyithattunk! :DD

    NO parkoló, NO milliónyi barom kérvény és engedély, NO MKEH-szám, NO tűzoltósági engedély, NO üzlethelyiség és annak bérleti díja... :D

    Be kell fizetnünk a termékek utáni adót és ENNYI!
    (Ez 16% és 8% termékenként más.)

    A németek híresek a precizitásukról, de a magyar Hivatalok bürokráciáját nem tudják felülmúlni!

    Szóval, nekünk nem kell MKEH-szám! :C

    Aki tud a sorok közt olvasni, annak igyekeztem tippet adni, hogyan lehet kikerülni a sok baromságot és ellehetetlenítő rendelkezéseket. Feltéve, ha van egy Németországban élő ismerősöd, barátod, rokonod... :DDD

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    válasz Szily #2245 üzenetére

    Battonyáról amúgy sem tudná bevinni pl. Győrbe a cuccot a kedves Vevő... :D

    Nálunk működik a garancia üzlet nélkül is : visszaküldi a készüléket, mi kivisszük No-ba, megjavíttatjuk és visszahozzuk a saját költségünkön.
    Vagyis ez így lenne, mert eddig még nem volt garanciális gondunk. :D
    1 év garancia van a készülékekre, de eddig még nem volt javíttatni való.


    Olyan már volt, hogy gyárilag hibás készülék (visszaküldte a Vevő, mi újat küldtünk helyette és a gyártónak visszavittük a hibás cuccot).

    Igazából a webshop éppen attól (lenne) egy jóval olcsóbb kereskedelmi létesítmény, mert megspórolható (lenne) az üzlet bérleti díja, fenntartása, személyzet fizetése, stb...
    Emiatt (lenne) a termékek ára jóval olcsóbb egy ilyen üzletben.

    Bocsi, de ha már van egy üzletem, akkor minek a webshop? :F

    A világ minden pontján remekül működnek a webshopok Ügyfélszolgálati Irodahelyiségek nélkül is, egyedül Mo.-on van ez a barom előírás!

    Amúgy meg : nagyon sokan vásárolnak az interneten az USA-ból, Angliából, Németországból... (Én pl. múltkoriban egy fogfehérítő csomagot vásároltam az USA-ból a neten.) Egy csöppet sem zavart, hogy nincs személyesen felkereshető Ügyfélszolgálata a Cégnek, sőt a parkolót sem kerestem... :DDD

    =============================================================

    Apropó : hol lehet megnézni a webshopodat???? (Még mindig nem válaszoltál!) :D

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    válasz Szily #2249 üzenetére

    Szily!

    Honnan veszed, hogy én ''Mo.-n üzemeltetem a webshopomat''??? :F
    A webshop az interneten van, mint a tiéd is, a virtuális világban!

    A webshopra azok a szabályok érvényesek, amely ország kiadja rá a működési engedélyt.

    A miénkre No.-ban adtak működési engedélyt, mert a vállalkozás is egy No-ban engedélyezett vállalkozás.

    Ha te Mo-on váltottad ki a Vállalkozói engedélyed, akkor te Mo-on kaptál engedélyt a webshop üzemeltetésére, rád a Mo-i szabályok lesznek érvényben.

    A te magyar webshopodból vásárolhatnak akár No-ból is, Hollandiából is, akár az USA-ból is, ugye???
    Attól még, hogy a Vevőd német, holland, vagy francia, még nem kell megfelelned a német, holland, francia kereskedelmi szabályoknak!
    Ez elég logikus, nem tudom, ezen mi nem tiszta neked??? :F

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    Találtam egy jó cikket :

    >>> Mit kell tudniuk a webboltot üzemeltető cégeknek? [link] (NapiOnline)

    (részlet)

    Az elektronikus kereskedelmi portált üzemeltetőkkel szemben állított követelmények

    1. A szolgáltató vagy képviselőjének a neve
    2. A szolgáltató lakcíme, székhelye, telephelye
    3. A szolgáltató elérhetősége, különösen elektronikus levelezési címe
    4. A Magyar Kereskedelmi Engedélyezési Hivatal által vezetett nyilvántartási szám
    5. A szolgáltató adószáma
    6. A szerződés tárgyának lényeges tulajdonságai
    7. A fizetés, a szállítás vagy a teljesítés egyéb feltételei
    8. A szolgáltató azon címe, ahol reklamálni lehet
    9. A nyolcnapos elállás joga, annak feltételei, gyakorlásának módja és következményei
    10. A szavatosság, illetve a jótállás feltételei, valamint a teljesítést követően igénybe vehető kiegészítő szolgáltatások (alkatrészellátás, javítószolgálat) biztosítása

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    válasz [HUN]Tyson #2258 üzenetére

    Hello [HUN]Tyson! :C :DD :))

    Úgy hiányoztál!!!! :DD :D

    Jaj, de jó, hogy itt vagy megint!

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    válasz [HUN]Tyson #2261 üzenetére

    :DDD Na, mit szólsz, milyen rangra léptem??

    És még ''fanatikus tag'' is lettem ráadásul! :C :DD

    Akkor ezek szerint elég tűrhető a melóhelyed, ha rársz olvasgatni!

    Írtam privit, nézd meg! FONTOS!!!!!


    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    válasz vereslaszlo #2263 üzenetére

    Ja! Itt a Prohardveren legalábbis ezt díjazzák. :D

    De az azért megnyugtat, hogy Istenkirálynő azért lettem, mert olyan szép vagyok :



    [kép]

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    válasz ricco #2266 üzenetére

    [HUN]Tyson!

    Hogy ''szakértő'', az erős túlzás, hiszen én is tőletek kaptam a tippet - erre is! :C :DD

    Azért nem akartam első körben válaszolni mert ez bonyolultabb a nálunk használt fizetési módnál.

    ==========================================================

    Ricco!

    Az Admin menüben : Modulok > Szállítás > Postai utánvét...

    Itt a Shipping Table ablakba ezt írnám a helyedben :
    49999:1400, 100000:0

    De nálam másképp van...

    Nálam a ''Bankszámlás befizetés'' (fix + 500Ft) vagy a ''Postai utánvét'' (+ 1200 - 1400 - 1600 - 1800Ft) között lehet választani.
    Vagy ezt, vagy azt válassza a Vevő.

    Nálad viszont kicsit bonyolultabb a dolog...

    Itt fel kellene használni erre egy másik modult is, ami Postai utánvét esetén aktivizálódik mondjuk Kezelési költség néven és hozzáad a Számlához (49999:400, 99999:600) +400Ft vagy +600Ft-ot...???

    És akkor a Bankszámlára fizet lehetőségnél 0 Ft lesz???? :U

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    Gondolkodtam ezen és nem értem : ha Bankszámlára átutal a Vevő, az nem jelent kezelési költséget az Eladó számára, de a postai küldés viszont NINCS INGYEN!
    Csak annyival olcsóbb, hogy utánvételi díjat nem kell fizetni.
    Az ő cuccát is legalább Ajánlottan kell feladni, vagy ha 2 kg-ot meghaladja, akkor csomagként...
    A postai díja ebben az esetben is belekerül 400-1000-1800Ft-ba (súlytól és küldési módtól függően).

    Mi a Bankszámlás megrendelésekre csak +500Ft-ot kérünk postai díjra, ebbe általában beleférnek a postadíjak és a csomagolás költsége...

    Utánvételes postai szállításra 1200-1400-1600-1800Ft-ot kérünk a Vevőtől, mert vételártól függően ennyit kér majd a posta is tőlünk.

    Nem tudom, de ez a ''kezelési költség'' ez nem lesz jó...

    A ''postai költséget'' elfogadják a Vevők, ők is tudják, utánanézhetnek, hogy ezt tőlünk is a Posta kéri.

    De mire fel szednénk tőlük ''kezelési költséget''???? :U

    Szerintem tisztázd ezt a dolgot a Tulajdonossal, mert van egy olyan érzésem, hogy neked is úgy lenne jó, ahogy nálunk van.

    A Bankszámlás befizetéshez ne 0Ft-ot írjatok, hanem +400Ft vagy +600Ft-ot, megrendelési összegtől függően.

    Szóval, én úgy csinálnám a helyedben, hogy a Vevő 2 lehetőségből választhat :

    - Postai utánvét
    (49999:1400, 100000:0)

    vagy

    - Bankszámlás befizetés postai díja
    (49999:400, 99999:600)

    között.

    Szerintem így lenne jó!

    Még azt azért hozzáfűzném, hogy a Vevők nagyon néznek minden fillért!
    Itt is látni fogják, hogy 50000Ft felett jobban jár az utánvételes vásárlással, mert akkor tökingyenben van neki a szállítás, majd hülye lesz bankszámlára előre befizetni a cuccot!
    Nektek viszont sokkal rizikósabb a drága cuccot postázni, főleg ha utána nem veszi át a Vevő és visszahozza a postás...
    Vagy ha elvész a postán a csomag!
    Mi a nagyösszegű megrendeléseket másképp jutalmazzuk.
    Persze, lehet így is, de akkor a termékárakba kell beépíteni ezeket a költségeket, ami megint nem szerencsés, mert a versenyképességet rontja.


    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    válasz meszi9 #2269 üzenetére

    Bocs, csak most láttam meg a beírásod, eddig dolgoztam a gépen, mint egy güzü... :O

    Majd ma keress meg (szombaton), írtam privit!

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    A PHP STUDIÓ weboldalán sok hasznos tippet&trükköt lehet találni, ott leltem erre a letölthető webshop-programra is :

    >>> [link]

    Itt megnézhető a DEMO ÁRUHÁZ : [link]

    (A programot készítette : Mezőfi István) :C

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    válasz ricco #2288 üzenetére

    Ricco!

    Akkor neked ''Futárszolgálat'' modul kellene, méghozzá nem fix összeggel, hanem vételártól függően emelkedő összeggel...

    Nekem alapból volt egy Futárszolgálat-modulom, amit felhasználtam a Bankszámlás befizetéshez.

    Lehetne így :

    - Futárszolgálat (utánvéttel fizetve)
    (49999:1800, 99999:600, 200000:800)

    - Futárszolgálat (bankszámlás befizetéssel)
    (49999:1400, 200000:0)

    A Vevő megrendeléskor a 2 lehetőségből választhat. :D

    Így már nem is lenne olyan bonyolult.

    Kicsit agyaljál rajta, szerintem meg tudod csinálni.
    (Ezt a részt én is tökegyedül csináltam meg, nem is olyan bonyolult.)

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    válasz ricco #2290 üzenetére

    Ahogy én visszaemlékszem, a régi Postai utánvét-modulból (shop/includes/languages/hungarian/modules/shipping/flat.php) készítettem egy Bankszámlára előre-modult!
    Ez egy fix-összeges modul, nekem pont megfelel a +500Ft fix összeghez...

    Volt egy Futárposta modulom is, ebben találtam sávos árkategóriás beírási lehetőséget, tehát ebből készítettem a Postai utánvétel modulomat.

    Ezt átírtam az igényeim szerint az Admin oldalon :
    Shipping Table : 4999:1200,9999:1400,59999:1600,99999:1800

    Table Method : price

    A a shop/includes/languages/hungarian/modules/shipping/table.php fájlban átírtam a ''Futárposta'' és ''Futárpostával'' szavakat ''Postai utánvét'' és ''Utánvét költsége'' szavakra és így most már remekül működik ez a modul.

    Így most kétféle szállítási lehetőségből választhat a Vevő nálam :
    - Bankszámlára előre (termékárak + 500Ft)
    - Postai utánvétel (termékárak + postai utánvétel díjai 1200 - 1800Ft)

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Nem tudom, mennyire tudod használni az én leírásomat a te problémádra, de hátha... :U

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    válasz ricco #2292 üzenetére

    Ricco!

    Szerintem az nem lesz jó, ha klónozod a ''Futárposta'' modult...
    A Futárposta a table.php fájlt használja, ha két modult csinálsz, csak úgy lehetne, ha megduplázod a table.php-t is. (Esetleg table1.php-ra???)

    Futárposta (bankszámlára fizető) >>> table.php
    Futárposta (utánvétes fizetés) >>> table1.php

    Nem tudom, ez a rendszerben milyen zavart okozna, vagy okozna-e egyáltalán zavart???

    De az biztos, hogy mindegyik modulnak kell legyen saját fájlja.

    Hű, ennyire én már nem értek az osCommerce-hez meg a programozáshoz sem. :U

    Abban is biztos vagyok, hogy nem ennyire egyszerű a dolog, hogy megkettőzök egy fájlt és kész! A rendszert is értesíteni kell, hogy ''tudjon róla'' és kezelni tudja.

    Másik hasonló modulod nincs, amit felhasználhatnál? :U
    (Pl.: ''Per Item'' modul nem használható?)

    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    A termékoldalakon is, meg az Információs oldalakon is html-kódokat használok.

    Bazsi egyszer javasolta, hogy Word-ben írjuk be a szöveget, formázzuk és html-ként elmentve és ide bemásolva nem kell vacakolni a kódokkal...

    Ez nagyon jó ötletnek tűnt, én nagyon megörültem neki, de nálam a gyakorlatban nem vált be : teljesen szétesett az oldal, a kódok átváltoztak más jelekké, zűrzavaros lett az egész.

    Végülis egészen egyszerű a kódokkal bánni (még nekem is megy). :DDD

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    válasz DiabloCorsa #2314 üzenetére

    Tényleg!

    Nem is értem, miért lenne szükség a Vevő születési dátumára (Date of Birth)??? :F

    Szerintem is, ez egy nagy baromság!

    (Arról nem is beszélve, hogy a Vevők nagyon utálják a felesleges és bizalmas kérdéseket.)

    Én ezt alapból kiszedtem.

    Kiszedtem azt a kérdést is, hogy FÉRFI?... NŐ?... (Gender)

    Könyörgöm, ha ez nem látszik valaki NEVÉBŐL, akkor úgyis mindegy, nem? :W
    (Elfogadom, hogy az USA-ban ez gyakran nem derül ki a névből, de mi nem élünk az USA-ban.)

    A működésünk során az is kiderült, hogy teljesen felesleges a MEGYE (State) és a KERÜLET (Suburb) kérdés is!!!!

    Ezeket mostanában szedtem ki, mert csak hibákat generáltak és tök felesleges, úgysem használjuk semmire, mindkettőt helyetesíti az IRÁNYÍTÓSZÁM!
    (Istenem! Mesélhetnék, hányan írták be budapesti címhez Bács-Kiskun megyét!!!) :O

    Viszont a CÉGNÉV (Company) jobb, ha benne marad a regisztrációban, ezt mi használjuk olyankor, ha valaki Áfás-számlát kér a cége számára vagy a munkahelyére kéri a csomagját...

    Ezt az ablakot gyakran arra is felhasználjuk, hogy a ''Postán maradó'' küldeményeknél a posta nevét (pl.: Budapest 2. posta vagy Miskolc 2. Tanposta) ide írjuk be...

    Vagy ha valakinek nincs a neve a postaládán, akkor ide írjuk a főbérlő nevét (pl.: Kovács Lajos címén) ...

    Nálam így néz ki a beállítás :

    Admin-menü > Főbeállítások > Customer Details :
    Gender --> false
    Date of Birth --> false
    Company --> true
    Suburb --> false
    State --> false

    ==========================================================

    További tippem az új felhasználóknak :

    Az ORSZÁGOK listájából szedjék ki a milliónyi felesleges országnevet!!!!!!!

    Admin-menü > Helyek és Adók > Országok

    (Amúgy sem akarunk szállítani sem Burundiba, sem Senegalba...) :DDD
    Viszont a Vevőket felesleges keresgélésre kényszeríti, hogy 7320 névből kell kibogarászni Magyarország nevét...
    Az adminisztrátort is felesleges munkákra kényszeríti a sok figyelmetlenűl bejelölt rossz országnév...

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    válasz vakondka #2318 üzenetére

    Ja, igen!

    Ezt is érdemes átírni : Hungary --> Magyarország

    (Bármennyire hihetetlen, de vannak olyanok, akik ''Hungary'' néven nem ismerik fel ''Magyarország''-ot.)

    ===================================================

    A Főbeállításoknál (Minimum Values) meghatározhatom, hogy minimum hány karakterből álljon pl. a Vevő jelszava (Password) ...

    Ez jó dolog, de ha a Vevő ezt nem tudja, akkor megintcsak felesleges ''köröket'' futtatok vele!

    Én min. 5 karaktert határoztam meg és erről értesítem a regisztráló Vevőt a regisztrációs ablakban.

    shop/includes/languages/hungarian.php (nálam a 242.sorban) :

    define('ENTRY_PASSWORD_TEXT', ' <small><font color=''#AABBDD''>kötelező [Legalább 5 karakter!]</font></small>');

    Egyszerűen a meglévő sort kiegészítettem a vastagított beírással.

    (Én magam is sokat bosszankodom azokon a weboldalakon, ahol 5x, 6x neki kell futnom a regisztrációnak, mert azokat a feltételeket, hogy az általam megadott jelszó minimum 6 karakter legyen, tartalmazzon számokat is, legyen benne kis- és nagybetű, nem lehet benne a nevem vagy annak részei... Na, ezeket nekem kell kitalálnom! Vagy keresgélhetem a feltételeket a Súgóban, vagy a GY.I.K.-ben...)

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    válasz vakondka #2319 üzenetére

    Ez az ''amerikai stílus'' elég bosszantó tud lenni...

    Nálam a használat során egyre nagyobb gondot okozott, hogy a Vásárlók listája keresztnév + vezetéknév formában volt kilistázva.

    Na, itt megtalálni valakit elég nehéz volt.

    [HUN]Tyson segített megoldani a problémámat (#504.hozzászólásban).

    Egészen egyszerű kis módosítás után azóta vezetéknév + keresztnév formában van kilistázva a Vásárlók oldalam...

    ============================================================

    Vásárlók listájának rendezése vezetéknév – keresztnév szerint

    [HUN]Tyson megoldása (#504)


    (A webshop Admin oldalán eredetileg keresztnév + vezetéknév szerint vannak a Vásárlók kilistázva. Így elég nehéz megkeresni 1-1 vevőt, főleg ha többoldalas lesz a névlista. Erre kerestünk megoldást.)


    shop/admin/customers.php

    Először cseréljük meg, hogy a vezetéknév legyen elől:

    - 708 és 709 sor csere, a firstname-t lastname-ra, és viszont.

    - 745 és 746 sor csere, a firstname-t lastname-ra, és viszont.



    A vezetéknév alapján legyen sorbarendezve:

    - 719 sor vége :

    order by c.customers_lastname, c.customers_firstname

    helyette ez legyen :

    order by c.customers_firstname, c.customers_lastname



    Ennyi.

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    válasz DiabloCorsa #2322 üzenetére

    Azért ez egy érdekes dolog ám : nézd meg, hogy REGISZTRÁCIÓKOR a rendszer külön kér vezetéknevet és külön keresztnevet...

    Új cím beírásakor a Vevő megint megadhat külön vezetéknevet, keresztnevet...

    Viszont a leadott Megrendelésben már 1 ablakban szerepel a vezetéknév+keresztnév, nem külön!!!!!

    Legyen ez a Vásárló adatai, a Szállítási cím vagy a Számlázási cím.

    Én azért nem szüntetném meg a keresznév beírási lehetőségét, mert nekem az nem rossz, hogy adott esetben a keresztnévre is rá tudok keresni a Vásárlók listájában.
    (Ezt szoktam használni időnként.)

    Ja, és a Főoldali üdvözlésnél : nagyon jó az a kiegészítés, amivel át lehet cserélni a vezetéknevet keresztnévre! :C

    Tényleg, azt sem lenne nehéz megoldani, hogy vezetéknév+keresztnév jelenjen meg.
    (Ez időnként eszembe jut, amikor egyik-másik Vevő pl. Kovács Lajosné vagy Nagy Gézáné néven regisztrál... Nekik elég furcsa lehet az ''Üdvözöljük a Webáruházban, kedves Gézáné!'' szöveg.) :DDD

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    válasz vereslaszlo #2326 üzenetére

    :U Én inkább azt gondolom, hogy az ördögöcske alatt egy aposztrof és ] jel van...

    ;] = ' ]


    nyitó tag és záró tag = [' .....blablablablablabla.... ' ]

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    Megcsináltam és remekül működik !

    shop/includes/functions/general.php (nálam 942-959. sorok)

    (csak az változik, ami vastagítva van)

    ======================================================
    return $greeting_string;
    }
    */
    function tep_customer_greeting() {
    global $customer_id, $customer_first_name, $customer_lastname;

    if (tep_session_is_registered('customer_first_name') && tep_session_is_registered('customer_id')) {
    $greeting_query = tep_db_query(''
    select customers_firstname, customers_lastname from
    ''. TABLE_CUSTOMERS . '' where customers_id = '''.$customer_id . ''''');
    $greeting_data = tep_db_fetch_array($greeting_query);
    $customer_name = $greeting_data['customers_firstname'].'' ''.$greeting_data['customers_lastname'];
    $greeting_string = sprintf(TEXT_GREETING_PERSONAL, $customer_name, tep_href_link(FILENAME_PRODUCTS_NEW, '',
    'NONSSL'));
    } else {
    $greeting_string = sprintf(TEXT_GREETING_GUEST, tep_href_link(FILENAME_LOGIN, '', 'SSL'), tep_href_link(FILENAME_CREATE_ACCOUNT, '', 'SSL'));
    }

    return $greeting_string;
    }

    =================================================

    VIGYÁZAT!!!!! Innen bemásolva előfordulhat, hogy az idézőjel átváltozik 2 db aposztrof-jellé, ami hibát fog okozni!!!!

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    válasz vereslaszlo #2329 üzenetére

    Igen, igazad van... A KisZöldPofa jelei alapján így kellene lennie, de ez egy elvetemült kis ürge és bepofátlankodik mindenhová, ahol csak bajt okozhat!

    Most ugyanezt a programrészt idemásolom neked ''ne konvertáljon''-gomb nélkül és magad is láthatod, hogy ITT más jelekből is ki tud alakulni ez a kis disznó... :O

    =======================================================

    return $greeting_string;
    }
    */
    function tep_customer_greeting() {
    global $customer_id, $customer_first_name, $customer_lastname;

    if (tep_session_is_registered('customer_first_name') && tep_session_is_registered('customer_id')) {
    $greeting_query = tep_db_query(''
    select customers_firstname, customers_lastname from
    ''. TABLE_CUSTOMERS . '' where customers_id = '''.$customer_id . ''''');
    $greeting_data = tep_db_fetch_array($greeting_query);
    $customer_name = $greeting_data['customers_firstname';].'' ''.$greeting_data['customers_lastname';];
    $greeting_string = sprintf(TEXT_GREETING_PERSONAL, $customer_name, tep_href_link(FILENAME_PRODUCTS_NEW, '',
    'NONSSL'));
    } else {
    $greeting_string = sprintf(TEXT_GREETING_GUEST, tep_href_link(FILENAME_LOGIN, '', 'SSL'), tep_href_link(FILENAME_CREATE_ACCOUNT, '', 'SSL'));
    }

    return $greeting_string;
    }

    ============================================================

    Én a fájlban néztem meg, hogy minek kellene állnia a sor végén, vagy zárótagként (vagyis az látható itt is, hogy ha ilyen a nyitótag, akkor nem lehet más a zárótag sem, csak a tükörképe...) :U

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    válasz vereslaszlo #2332 üzenetére

    Már én is félve másolok innen be a fájlba, mert már többször megjártam...

    Most is úgy csináltam, hogy megkerestem a különbségeket és CSAK AZT írtam át, inkább beírással, mint átmásolással.

    Szerencsém volt, így azonnal sikerült a dolog. :C

    Köszönjük Vakondka! :R :R :R

    Így most ezt írja ki : Üdvözöljük a Webáruházban, kedves Kovács Katalin! …

    :)) :DD :C

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    válasz DiabloCorsa #2334 üzenetére

    Igen, nálunk is előfordul, hogy a Vevő elfelejti a jelszavát...

    Ilyenkor az ''Elfelejtett jelszó'' linkre kattintva 1 percen belül új jelszót küld neki a RENDSZER, amivel beléphet és utána megváltoztathatja a saját jelszavára! (Egyszerű, gyors, érthető, titkos)

    Látom a regisztrációkon, hogy néhányan az email-címükre sem emlékezhetnek, mert újra regisztrálnak egy következő vásárlásnál... (Ilyenkor egyszerű módon a régi vásárlását átteszem az új regisztrált ID-számára. Így láthatja a régi megrendeléseit is és nem vesznek el a régen megszerzett bónuszpontjai sem.)

    Szerintem jobb, ha a jelszavakat a RENDSZER kezeli és nem kell még ezzel is az Adminnak vacakolni. Vevőként is nyugodtabb lennék, ha a jelszavamat CSAK ÉN ismerem!

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    válasz DiabloCorsa #2338 üzenetére

    Nem muszáj a leveleit letölteni a munkahelyi gépére : weboldalon belép a postafiókjába és ott is elolvashatja a leveleit!!!! :DD

    (És mi lenne, ha telefonon adná le a megrendelését a Vevő, ha már ennyire nem tudja elintézni a webshop oldalán?... Van olyan webshop, ahol SMS-ben is le lehet adni megrendelést!)

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    válasz vakondka #2339 üzenetére

    Végülis nálunk a kamu-megrendelések ellen nagyon jól bevált a bankszámlás fizetési mód!!!!

    Mióta ezt bevezettük, azóta a Vevők 80%-a bankszámlára ELŐRE kifizeti a vételárat, ezzel mi is védve vagyunk a szélhámosok ellen. :DD

    Következő szankciónk, amit bevezettünk : aki egyszer nem veszi át a megrendelését és emiatt mi kényszerülünk kifizetni a postának az oda-vissza költségeket, az ezután CSAK bankszámlás fizetési móddal rendelhet tőlünk!!!!! Ráadásul az előzőleg felmerült postaköltséget is behajtjuk rajta (+500Ft)!

    Na, ezt a kis megjegyzést mindig mellékelem azoknak, akiket figyelmeztetni kell, hogy ''csomagja a postán, szíveskedjen gyorsan átvenni''... Ez elég hatásosnak bizonyult!

    Mióta ezeket bevezettem a webshopban, azóta ''fehér holló'' nálunk a visszapostázott csomag. :C
    Havonta max. 1 db ilyen csomagunk van, ami azért már nem olyan vészes.

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    válasz turkey #2346 üzenetére

    Nyugi, nekem is csak sima szöveget tud küldeni az Adminba beépített emailküldő, vagy Hírlevélküldő... :((

    Próbálgattam én is, de nem tudtam rábírni, hogy felismerje a HTML-kódokat. :(

    (Én a gépemre telepített levélküldőből küldök minden levelet a Vevőknek, hogy normálisan nézzen ki. Ott csináltam saját céges levélpapírt, tudok mellékelni a levélhez PDF használati utasításokat, képeket tudok berakni ha valaki valami után érdeklődik, stb... Karácsonyra még zenés mellékletet is tudok küldeni a Hírlevélhez!)

    Viszont az osCommerce kiegészítéseknél látok olyat, hogy többen megcsinálták már a HTML-editort az emailküldőhőz, hírlevélküldőhöz, sőt a termékoldalak beírásához-szerkesztéséhez is! [link]

    Ha találsz egy jó kiegészítést és nálad is működik, akkor feltétlenűl írd le nekünk is, mert egy ilyen jó kis kiegészítésre mi is rászorulnánk... :U



    [Szerkesztve]

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    válasz turkey #2348 üzenetére

    ...Hát nem csak a weboldalról lehet a postafiókodba levő levelekre válaszolnod, vagy onnan küldened levelet, hanem telepíthetsz a gépedre Levelező-progit, ami az összes postafiókodból letölti a leveleidet a gépedre és onnan válaszolhatsz...

    Ilyen a Windowsba beépített Outlook, Outlook Expressz...

    Nekem speciel az IncrediMail levélküldő van feltelepítve és IMÁDOM!!! [link]
    (Pasiknak ez nem nagyon jön be, mert milliónyi csodás háttérből lehet választani, számtalan skinnel lehet feldobni, többszáz Hírhozó van benne, e-card, animációk, zene, emotikonok, stb. Férfiak nem szeretik az ilyen csilli-villi dolgokat.)
    Ingyenes program, de a komfortosabb szolgáltatásokért fizetni kell.
    Én már évek óta használom, de idén megvettem egy csomó kiegészítését, ANNYIRA jó!

    Beállíthatom, hogy hány percenként töltse le a leveleimet a postafiókjaimból (nálam ez most 10 perc) és nem kell weboldalon ki-be lépkednem, ráadásul a legtöbb postafiók képtelen ENNYI formázásra, mint egy levelező program.
    (Az Outlook sem tud ennyit!)

    Van egy kiegészítése : Letter Creator.
    Ezzel SAJÁT tervezésű levélpapírt tudok készíteni, saját háttérrel, saját logóval, nekem a láblécében benne van a SKYPE-címem is...
    Utána csak rákattintok és ez a háttere az emailnek!

    Na, nem dícsérem tovább...

    A lényeg az, hogyha tényleg szépen formázott, igényes emailt szeretnél küldeni, akkor ilyen Levelező programot keress (van még ezen kívül számtalan másik).

    Küldtem néhány levélmintát, hogy lásd milyen az enyém. :D

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    válasz turkey #2348 üzenetére

    Erről a kiegészítésről pedig annyi jót írnak itt össze, ezt már én is nézegettem :

    Insert hyperlinks and images.
    Format text to be bold, italicized, or underlined.
    Change the face, size, style and colour.
    align Left, centre, or right-justify paragraphs.
    Make bulleted or numbered lists.
    Indent or un-indent paragraphs.
    Linked Multi-lingual language translator.
    Insert a horizontal line.
    HTML is automatically inserted into your fields (no copying or pasting) this HTML editor actually replaces your old description fields.
    View the raw HTML source of what your editing.
    and much more...

    Vagy ez csak szöveg???... :U

    Mi lett más nálad a feltelepítése után?

    Írd le léci, hogy mit tud pontosan ez a kiegészítés és szerinted miért nem jó????

    Köszi. :)

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    válasz DiabloCorsa #2352 üzenetére

    Én ha az E-mail beállításoknál az Use MIME HTML When Sending Emails-t beállítom TRUE-ra, akkor a Megrendelőkben sima szövegként jelenik meg a Vevő emailcíme, linkje...

    Nálam valamiért csak akkor működik a megrendelés-másolatban a link (HTML-mód), ha itt FALSE-ra állítom a rendszert. :U

    =================================================

    Kipróbáltam : nálam sem az email-küldőben, sem a hírlevélküldőben NEM MŰKÖDNEK a html-kódok... :(
    Egyedül a link működik.
    (Ha olyanokat írok be, hogy vastagítás, sortörés, színes karakter, nagyobb betű... Ezeket nem kezeli.)

    A Vevők leadott megrendelését tudtam formázni a php-fájlokban és itt is működnek a linkek...

    ==================================================

    Ez az email-küldő kiegészítésed NAGYON TETSZIK!!! :C

    Letöltöttem és megpróbálom felrakni...

    (Még a termékoldalak beírására és formázására kellene valami jó kis szerkesztő...)

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

Új hozzászólás Aktív témák