Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Belba

    őstag

    válasz Bonasera #2192 üzenetére

    Szia Bonasera!

    KÉP :
    Úgy tudsz ide képet elhelyezni, hogy először is a weben kell legyen a kép (én a Képtár-oldalon tárolom a sajátjaimat)...
    Ha felraktad a netre a publikus, mindenki által látható képeidet, akkor ott kimásolod a linkjét és itt bemásolod a ''Kép'' ablakba...
    Vigyázz, hogy nehogy 2x szerepeljen az ablakban a http:/ beírás (mert alapból ott is van, meg te is odamásolod a te linkeddel együtt).

    ========================================================

    ÁRUK SORRENDJE :

    Na, nekem ez volt a legfőbb gondom, mikor keresni kezdtem hozzáértő embereket és végül itt kötöttem ki! :C
    Én sem tudtam, hogyan tegyem a Főoldalon olyan sorrendbe a cuccaimat, ahogy én szeretném, és ne a feltöltés sorrendjében legyen.... :O

    Aztán itt a fiúk segítettek : az adatbázisban (products táblázat) kell megváltoztatni a feltöltési dátumokat!!!!!
    Én is elájultam, MENNYIRE egyszerű - így utólag...

    Szóval amit október 12-én töltöttél fel, azt egyszerűen dátumozd át ott a táblázatban és így tudsz variálni a sorrenddel, hogyan jelenjen meg a főoldaladon a sok cucc! :D

    (Nem enyém az érdem, én csak tovább adom, amit én is itt tanultam!)

    Ja, és a FELTÖLTÉS : a fiúk biztosan az FTP-n való feltöltést fogják javasolni, ha sok a terméked...
    (Nekem elég kevés, én darabonként és Admin-oldalon szoktam.)

    ============================================================

    Klassz a webshopod, már meglestem! :C :DD

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

Új hozzászólás Aktív témák