Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Belba

    őstag

    válasz Szily #2245 üzenetére

    Battonyáról amúgy sem tudná bevinni pl. Győrbe a cuccot a kedves Vevő... :D

    Nálunk működik a garancia üzlet nélkül is : visszaküldi a készüléket, mi kivisszük No-ba, megjavíttatjuk és visszahozzuk a saját költségünkön.
    Vagyis ez így lenne, mert eddig még nem volt garanciális gondunk. :D
    1 év garancia van a készülékekre, de eddig még nem volt javíttatni való.


    Olyan már volt, hogy gyárilag hibás készülék (visszaküldte a Vevő, mi újat küldtünk helyette és a gyártónak visszavittük a hibás cuccot).

    Igazából a webshop éppen attól (lenne) egy jóval olcsóbb kereskedelmi létesítmény, mert megspórolható (lenne) az üzlet bérleti díja, fenntartása, személyzet fizetése, stb...
    Emiatt (lenne) a termékek ára jóval olcsóbb egy ilyen üzletben.

    Bocsi, de ha már van egy üzletem, akkor minek a webshop? :F

    A világ minden pontján remekül működnek a webshopok Ügyfélszolgálati Irodahelyiségek nélkül is, egyedül Mo.-on van ez a barom előírás!

    Amúgy meg : nagyon sokan vásárolnak az interneten az USA-ból, Angliából, Németországból... (Én pl. múltkoriban egy fogfehérítő csomagot vásároltam az USA-ból a neten.) Egy csöppet sem zavart, hogy nincs személyesen felkereshető Ügyfélszolgálata a Cégnek, sőt a parkolót sem kerestem... :DDD

    =============================================================

    Apropó : hol lehet megnézni a webshopodat???? (Még mindig nem válaszoltál!) :D

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

Új hozzászólás Aktív témák