Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ysoltee85

    aktív tag

    halihó!

    még mindig nem müködik a számla rész nálam, pedig most raktam ujra az áruházat!
    nem értem! esetleg a moduloknál nem kell valamit telepíteni?

    köszi!

    Xbox Gamertag: Zsolesz85HUN

  • zeix

    senior tag

    válasz ysoltee85 #1451 üzenetére

    Asszem az admin/includes/languages/hungarian/invoice.php fájlban kb. a 11. sorban ki kell szedni az EXCLUDING szót a script elejéről.

  • ysoltee85

    aktív tag

    válasz zeix #1452 üzenetére

    köszike! :D

    királyság, igy már müködik, csak nem értem mér cseszik el direkt a fordítást! magamtól rá nem jöttem volna! :F

    Xbox Gamertag: Zsolesz85HUN

  • vakondka

    őstag

    válasz ysoltee85 #1453 üzenetére

    az általam javított fordításban nincs benne ez a hiba (sem) :))
    letölthető:[link]

    [Szerkesztve]

    https://toptarget.hu - Online Marketing Ügynökség

  • zeix

    senior tag

    Helló!
    Ez az opció nálatok működik?
    Use Search-Engine Safe URLs (still in development)
    Mert nálam ezt a hibát írja ki:

    Nyelvek
    Error!
    Unable to determine the page link!
    Valakinek van valamilyen ötlete? :F

  • vakondka

    őstag

    válasz zeix #1455 üzenetére

    hááát...ha odaírták, hogy fejlesztés alatt, az nem jelent semmi jót...én nem mertem bekapcsolni ezt az opciót...
    localhost-on kipróbáltam, ott megy hiba nélkül, és tényleg megváltoztak a linkek.

    Bár gondolom az is számít, hogy nekem a legfrissebb verziójú webáruház fut.

    https://toptarget.hu - Online Marketing Ügynökség

  • !DéV!

    csendes tag

    Helló!mindenki most kezdtem el a cuccot használni egy olyan kérdésem van hogy hol lehet át irni a menü pontokat is magyara lehet full láma kérdés de az amit én találtam hogy a phpban egyenként elég idő igényes :D szóval most gondolok ''Company / Service / News / Advanced Search / Customer Login'' és a ''
    HOME
    NEW PRODUCTS
    MY ACCOUNT
    SHOPPING CART
    CHECKOUT
    CONTACTS
    fő menü pontokra biztos van valami ful legyszerű megoldás :D de az istenért se jövök rá :'( kösszi előre is a segícséget

  • vakondka

    őstag

    válasz !DéV! #1457 üzenetére

    Először is töltsd le a magyar nyelvet, mondjuk innen: [link]
    azután az includes/languages könyvtárba töltsd fel a magyar nyelvű fájlokat.
    Ugyanezt az admin mappában is meg kell tenni és ha kész, akkor csak az admin felületen be kell állítani az alapértelmezett nyelvet és kész :DD

    https://toptarget.hu - Online Marketing Ügynökség

  • simisoma

    csendes tag

    válasz LuckyL #1 üzenetére

    Az admint- úgy tudod védeni, hogy magát a szerveren lévő könyvtárat véded le jelszóval.

    Erre javaslom a PHPAccess-Login programot. Letöltheted innen: [link]
    találsz hozzá leírást itt: [link]

    Sok sikert!


    [Szerkesztve]

    Soma

  • vakondka

    őstag

    válasz simisoma #1459 üzenetére

    csak az a kár, hogy ezt tavaly decemberben kérdezte LuckyL.... :D

    https://toptarget.hu - Online Marketing Ügynökség

  • sbazsi

    veterán

    van két gondom.
    az egyik, hogy bejelentkezés után a vezetéknevet írja ki.
    a HOST-on fent van az, hogyan kell kiiratni a keresztnevet, de én vezetáknév-keresztnevet szeretnék.

    a másik, hogy az ajánlja barátjának része nem müxik.
    emlékeim szerint erre nem piszkáltam semmit...

  • sbazsi

    veterán

    válasz vakondka #1458 üzenetére

    azt azért tegyük hozzá, hogy jó alaposan nézze át az összeset, mert tele vannak helyesírási és egyéb hibákkal, valamint nem árt a cégnevet sem átírni... :U

  • sbazsi

    veterán

    válasz sbazsi #1461 üzenetére

    Ezek úgy néznek ki meg vannak oldva.

    Más gondom van.
    hogy tudom eltünetni a szállítási mód és még néhány oldalon azt, hogy kiírja hány forint?

  • sbazsi

    veterán

    hogy tudom kiiktatni az áruházból azt, hogy beletegye a megredenlés értékébe a szállítási mód értékét, és azt ne is jelenítse meg sem a megrendelés összesítőben, sem a továbbiakban, sem a kiküldött emailben?
    Van bolti átvétel, és házhozszállítás.
    Utobbi vagy posta, vagy futár, de a progi szempontjából lényegtelen.
    Tulképp az is elég lenne, ha a megjelenítést ki tudnám iktatni, mert ez esetben mindegyiket 0 Ft-ra állítanám, szóval hogy lehet a megjelenítést mindenhol kikapcsolni?
    Mármint az összeget, mert azt azért válassza ki, hogy hol/hogyan akarja átvenni, és ez legyen is benne az emailben.
    Az ok: a házhozszállításnál mindig egyedi ajánlat lesz, és arra gondoltam hogy a postai utánvéthez odaírom ( a magyar php fileba a leírásához), hogy külön ajánlat alapján, a bolti átvételhez pedig ugyanide, hogy 0 Ft.

    tud valaki segíteni?
    Ha nem teljesen világos mit szeretnék, inkább kérdezzetek!

    Előre is :R :R :R

  • psg5

    veterán

    Üdv!
    Valahol egyszer olvastam ebben a fórumban azt hiszem KaoszTom -tól, hogy hogyan lehet valahol beállítani, hogy a termékleírásoknál ne csak egymás után írja ki aleírást, hanem figyelembe vegye a sortörést, szóközt stb. Nos tudtok segíteni hogy is van ez?

    F.K.T.

  • vakondka

    őstag

    válasz psg5 #1466 üzenetére

    én mindig beleírom a termékleírásba a html fromázó TAG-eket.
    Pl.:

    <b>A termék tulajdonságai:</b><br>
    <li> 3 színben kapható
    <li> kiváló minőség

    https://toptarget.hu - Online Marketing Ügynökség

  • psg5

    veterán

    válasz vakondka #1467 üzenetére

    De így ha sok terméket kell bevinni, valamint valahonnan akár átmásolni termékleírásokat, az elég körülményes lesz nem?

    F.K.T.

  • vakondka

    őstag

    válasz psg5 #1468 üzenetére

    türelem, rózsát terem :) Én is csinálom már vagy egy éve a több mint 2000 termék leírását és a felénél sem tartok...igaz, hogy nincs honnan másolnom, mert nekem kell megírnom a termékleírást is...

    egyébként egy másik (kevésbé korrekt) megoldás ha mindenhová berakod a <pre></pre> TAG-eket és közémásolod mindazt amit meg szeretnél jeleníteni, így figyelembe fogja venni automatikusan a sortöréseket és szóközöket...ez is működik de én ezt nem preferálom :U

    https://toptarget.hu - Online Marketing Ügynökség

  • psg5

    veterán

    válasz vakondka #1469 üzenetére

    jah ez a pre dolog nekem sem teccik maradok annál, hogy ha másolom valahonnan akkor előszőr pl a dreamwearbe bemásolom, majd onnan kódfórmájában át az áruházba, amit meg én írok azt eleve a html-ben csinálom meg és belerekom utána.
    kösz!

    F.K.T.

  • [HUN]Tyson

    senior tag

    Hali!

    Hazajöttem a nyaralásból, újra meló :O

    Egy gyors kérdés:
    Amikor uj user regisztrál, megy a boltnak az értesítő emil! Nem találom a magyar nyelvi fájlban, hogy ezt hol lehetne átírni, és arra is szükségem lenne, hogy melyik fállban van ezaz emilküldés megírva.

  • psg5

    veterán

    válasz [HUN]Tyson #1471 üzenetére

    Neked megy emil regisztrációnál?
    Pedig nem mehet elvileg.
    Nincs ilyen beállítása.
    Csak rendeléskor.


    [Szerkesztve]

    F.K.T.

  • vakondka

    őstag

    válasz [HUN]Tyson #1471 üzenetére

    User regisztrációkor csak akkor megy mail, ha felraktad az ehhez szükséges bűvítményt,
    ugyanis ezt nem tudja a webshop alapból...szóval elég furcsa :U

    [Szerkesztve]

    https://toptarget.hu - Online Marketing Ügynökség

  • [HUN]Tyson

    senior tag

    válasz vakondka #1473 üzenetére

    Ja, ezt nem tudtam.
    Annyi szó volt már róla itt a totyikban, azt hittem ez mindenkinek megy, csak nekem nem. De nem baj az se, ha nincs ilyen.

  • [HUN]Tyson

    senior tag

    válasz vakondka #1473 üzenetére

    A boltnak viszont alapból is megy egy ilyen szövegű emil uj user regisztrációjakor:
    Please note that xxx xxx of the company: xxx has created an account.

    Ezt hol tudom átírni magyarra?

  • vakondka

    őstag

    válasz [HUN]Tyson #1475 üzenetére

    Akkor ezek szerint Neked fent vana bővítmény ami ezt csinálja...

    Tipp: TotalCMD- vel belépni az oscommerce könyvtárába --> Parancsok --->
    Keresés ---> szöveg keresése checkbox-ot kijelölni és beírni: has created an account.

    ilyen egyszerű :DD

    https://toptarget.hu - Online Marketing Ügynökség

  • sbazsi

    veterán

    Most egy jódarabig nem fejlesztek oscommercet, ha egyáltalán fogok valaha.
    (hacsak valaki egy nagy valag pénzzel nem jön oda, hogy csináljak neki. :U :DD :P )

    Köszönöm mindenkinek az eddigi segítséget :R :R :R

  • [HUN]Tyson

    senior tag

    válasz sbazsi #1477 üzenetére

    Mi is köszönjük az eddigi hasznos részvételt! :R

    Nézz be azért néha, ha erre jársz!

  • [HUN]Tyson

    senior tag

    válasz vakondka #1476 üzenetére

    A webshop/create_account.php-ben van, de nem emlékszem h én ilyesmit raktam volna fel. Nálatok nincs ilyen?
    Lehet h ez a törzsvásárlós bővítmény része.

  • Páncél

    csendes tag

    :F :F Hali!
    Új vagyok és lenne egy oscommerces kérdésem.A freewebwn regisztráltam régebben egy tárhelyet. Nem ingyen fizetősen. Felraktam az oscommercet . Tökjól ment (nyelvi files+ templates+a beállítások minden ok) Ott akadtam el hogy a freeweb nem támogatja a htaccess -t. Na letöltöttem az oscommerces admin beléptetőt és fel is raktam,de nem enged be a default név és jelszóval. Tanácstalan vagyok. Kellene egykis segítség.

    Kösz! :F :F :F

  • [HUN]Tyson

    senior tag

    válasz Páncél #1481 üzenetére

    Azt hiszem, én úgy csináltam (vakondka tanácsára), hogy regisztráltam egy vásárlót a shopban, azzal a jelszóval, amivel az admint akartam védeni, majd a phpmyadminban megkerestem valahol a customers tábla környékén ennek az MD5 megfelelőjét, és ezt bekopipészteltem az admin tábla megfelelő mezőjébe, ahol az adminisztrátorok és jelszavaik vannak. És utána ezzel be tudsz lépni.

    Remélem érthető voltam.

  • zeix

    senior tag

    válasz vakondka #1450 üzenetére

    Hali!
    A general.php-ben a mod:
    $country = tep_output_string_protected($address['country';]);
    $country = tep_output_string_protected($address['country';]['title';]);

    A probléma igaz, hogy megoldódott de a megrendeléseknél nem viszi át a rendelő címét...
    :F :F :F

  • Páncél

    csendes tag

    válasz [HUN]Tyson #1482 üzenetére

    Kezdem sejteni! Odáig ok hogy az Md5 megfelelőjét megtalálétam csak kelllene hogy hova is copyzzam be az admin táblán? :F

  • zeix

    senior tag

    válasz Páncél #1484 üzenetére

    Az admin táblába a password-höz.
    Akit regisztráltál a shopban azzal a jelszóval amit belépéshez akarsz használni azt kikeresed és ugyanazt bemásolod az admin táblába.

  • zeix

    senior tag

    válasz zeix #1483 üzenetére

    Az a mák hogy a rendelésnél küld mailt ott szerepel a cím.
    De akkor is zavar.

  • mákostészta

    tag

    Sziasztok!

    Remélem nem leszek túl láma! :U Szóval:

    Ott tartok hogy csináltam a freeweben egy tárhelyet www.sajatweb/azonosító; letöltöttem a joomla!-t Kérdésem az lenne hogy innen hogyan tovább? :DD Mit töltsek fel a kiszolgálóra? Most fent van a komplett joomla könyvtár, el is indul a telepítő viszont nem tudok tovább lépni a STEP1-en sem... :O

    Leszedtem a wamp5 öt, amiben benne van server meg minden, de azzal mit kezdjek? :)

    Köszönöm a segítségeteket! :DDD :F

    Üdv.:

    Tészta



    [Szerkesztve]

    Az igazság odaát van! Na jó, de mi az igazság, és én ideát vagy odaát vagyok?

  • vakondka

    őstag

    válasz mákostészta #1488 üzenetére

    Ez az OsCommerce topic, annak meg semmi köze a joomla-hoz.
    Az oscommerce az webáruház a joomla pedig tartalomkezelő.

    a wamp arra jó hogy a saját pc-d re telepítve az úgy viselkedik mint egy szerver,
    így ott tudod tesztelni a programjaidat, mielőtt egy valódi szerverre felteszed.

    ezután a saját gépeden majd nem úgy kell a fájlt a böngészőbe tölteni, hogy c:/ ...stb,
    hanem http://localhost/......stb.

    Ez alapesetben a c:/wamp/www/ könyvtárban lévő fájlokra való hivatkozást jelent.

    https://toptarget.hu - Online Marketing Ügynökség

  • mákostészta

    tag

    válasz vakondka #1489 üzenetére

    Tudom hogy nem Joomla'' topic, csak volt sokan jommlarol beszélgettek itt... Nem akartam külön topikot nyitni... :U Azért köszi a segítséget! :R

    Az igazság odaát van! Na jó, de mi az igazság, és én ideát vagy odaát vagyok?

  • [HUN]Tyson

    senior tag

    Településhatáon belül a kiszállítás 12 palack, vagy 10e Ft felett ingyenes lesz.

    Van valakinek vmi ötlete arra, hogy lehet ezt legegyszerűbben megoldani, hogy nézze a darabszámot és a végösszeget, és az alapján más legyen a szállítási költség?

    A Fizetési módnál pedig hogy lehessen átutalást is választani?

  • Belba

    őstag

    válasz [HUN]Tyson #1471 üzenetére

    Sziasztok! :D


    Már régen nem volt időm benézni, most próbáltam gyorsan visszaolvasni az eddigieket.

    Új felhasználó regisztrációjánál nálam küld a rendszer egy e-mailt a regisztráló címére.

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    Kedves Kovács

    Üdvözöljük az [webshop neve] webáruházban!

    Ön sikeresen regisztrálta magát webáruház rendszerünkbe. A következő címen máris beléphet On-Line áruházunkba: http://[webshop domain-neve]

    Ha bármilyen kérdése van szolgáltatásunkkal kapcsolatosan, kérem jelezze azt áruházunk Ügyfélszolgálatának e-mail címén: [email-cím] .

    MEGJEGYZÉS: Ha az ön beleegyezése nélkül adta meg valaki a személyes adatait oldalunkon, azt jelezze felénk, a következő e-mail címen: [email-cím] .


    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    shop/includes/languages/hungarian/create_account.php

    (Lehet, hogy már azóta megtaláltad, mióta a kérdést feltetted, akkor bocsi.) :DDD

    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

    Ez egyébként annyiban hasznos dolog, hogy ha valaki MÁS EMAIL-CÍMÉVEL regisztrál, akkor az email-tulajdonos tudomást szerezhet arról, hogy felhasználták az email-címét és netán rendelni fog valaki az ő nevében...

    Sajnos, nálunk előfordult már ilyen!!!! :((

    Az egyik esetben olyan is volt, hogy az email-tulajdonos hetekig külföldön volt, egy vicces barátja meg felhasználta az email-címét, nevét, lakcímét és megrendelt a nevében.
    Mi meg szépen kiküldtük a cuccot a ''Vevőnek''.
    Az meg nem vette át.
    Mikor felhívtam telefonon, akkor csodálkozott a pasi, hogy ő soha semmit nem rendelt.
    Az volt a baj, hogy az emailjeit meg nem nézegeti... :O
    (Buktuk a postaköltséget.)

    A többi esetben azonnal jelentkezni szokott az email-tulajdonosa, hogy töröljük a regisztrációt, mert nem ő volt.



    [Szerkesztve]

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    Nekem egy olyan kérdésem lenne :

    Vannak olyan Vevőink, akik megrendelnek cuccokat és mikor kipostázzuk, akkor nem veszik át (különböző okok miatt)...

    Emiatt az oda-vissza postázást nekünk kell kifizetnünk a Postának. (~500Ft csomagonként)

    Kitaláltam azt a szankciót, hogy az ilyen renitens Vevők ezután csak akkor rendelhetnek meg tőlünk, ha bankszámlára előre befizetik a megrendelt termékek árát + postaköltségét + régebben miattuk kifizetett postaköltséget.

    Csak ott van a bajom, hogy jelenleg kb.30 nevet kellene állandóan fejben tartanom és állandóan figyelnem, ad-e le újabb megrendelést!

    Hogyan lehetne bizonyos NEVEKET figyeltetni a Rendszerrel???? :F

    Vagy hogyan lehetne a nevük mellé jelzést tenni (amit ők nem tudnak kitörölni)???
    Már ez is jó megoldás lehetne : rögtön látom, hogy ''feketelistás'' Vevő adott le újabb megrendelést.

    Ti hogyan csinálnátok???

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    Egyébként a BANKSZÁMLÁS BEFIZETÉS nagyon bevált nálunk, jelenleg 10 Vevőből 7 ezt válassza!!!! :DD

    Mégis vannak még olyanok, akik megrendelnek egy rakás cuccot (utánvéttel) és aztán nem veszik át a küldeményt.

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • [HUN]Tyson

    senior tag

    válasz Belba #1493 üzenetére

    Szia Belba!

    A customers táblában létrehozhatsz egy feketelista mezőt, amit azután az admin felületen valahol jelezné, ha értéke 1.

    Vagy ha nem használsz hírlevelet, a regisztrációs és személyes adatlapról eltünteted az erre vonatkozó részeket, így a vevő nem állíthatja, és te az admin felület magyar fájljában meg átírod a hírlevelet feketelistára.



    Légyszíves írd le, hogy a bankkártyás dolgot Te hogyan oldottad meg!

  • [HUN]Tyson

    senior tag

    válasz Belba #1492 üzenetére

    Valóban tartalmaz az általad említett fájl egy ilyen részt:

    define('EMAIL_SUBJECT', 'Üdvözöljük az' . STORE_NAME .' webáruházában !' . ''\n\n'');
    define('EMAIL_GREET_MR', 'Kedves %s,' . ''\n\n'');
    define('EMAIL_GREET_MS', 'Kedves %s,' . ''\n\n'');
    define('EMAIL_GREET_NONE', 'Kedves %s' . ''\n\n'');
    define('EMAIL_WELCOME', 'Üdvözöljük a <b>' . STORE_NAME . '</b>webáruházában!' . ''\n\n'');
    define('EMAIL_TEXT', 'Ön sikeresen regisztrálta magát webáruház rendszerünkbe. A következõ címen máris beléphet on-line áruházunkba: http://www.ezerjo.hu/webshop/index.php' . ''\n\n'');
    define('EMAIL_CONTACT', 'Ha bármilyen kérdése van szolgáltatásunkkal kapcsolatosan, kérem jelezze az áruház tulajdonosának e-mail címén azt: '. STORE_OWNER_EMAIL_ADDRESS . '.' . ''\n\n'');
    define('EMAIL_WARNING', '<b>Megjegyzés:</b>Ha az ön beleegyezése nélkül adta meg valaki a személyes adatait oldalunkon, azt jelezze felénk, a következõ e-mail címen:' . STORE_OWNER_EMAIL_ADDRESS . '.' . ''\n'');


    Ezek szerint mégiscsak van benne újregisztrálót üdvözlő emil, pedig itt már megállapítottuk, hogy ilyen nincs. Nálad miért megy és másnál miért nem?

    [Szerkesztve]

  • Belba

    őstag

    válasz [HUN]Tyson #1495 üzenetére


    Fogalmam sincs, hogy nálam ez mitől működik?... :U

    Alapból megy, ez sosem volt probléma a webshopban.

    Lehet azért, mert nálam a többnyelvű lehetőség meg van hagyva érintetlenűl (magyar/német/angol) a többeknél meg ezek ki vannak szedve és CSAK a magyar megy???

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    A Bankszámlás fizetési módot az egyik modulból ''gyártottam'', valahol akkoriban részletesen leírtam ide a topicra, már nem emlékszem pontosan... :U

    Az Adminban >> MODULOK >>

    Fizetés (itt volt egy Futárszolgálat modul, amit remekül át lehetett alakítani)

    Szállítás (itt is átalakítottam egyet, hogy a szállítási mód is bankszámlás legyen és itt írtam be 500Ft-ot, ez adódik a termékek árához)


    A fájlok :

    shop/includes/languages/hungarian/modules/payment/moneyorder.php

    shop/includes/languages/hungarian/modules/shipping/flat.php

    A Vevő megrendeléskor kiválaszthatja, hogy Postai utánvéttel vagy Bankszámlára előre szeretne-e fizetni.
    Ha a Bankszámlára előre módot válassza, akkor +500Ft adódik a számlájához és megjelenik neki a bankszámlaszám és a befizetési tudnivalók egy külön ablakban.
    (Ez beírható az Admin oldalon > Modulok > Fizetés > Bankszámlára fizet (moneyorder) modulban : ''Make Payable to:''- ablakban.)

    A moneyorder.php-ban beírtam a megrendelési emailbe kerülő lábjegyzetet, ami szintén tartalmazza a bankszámlaszámot és a fizetési tudnivalókat, tehát a Vevő automatikusan megkapja a megrendelés másolatában a szükséges tudnivalókat.

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    Ha elkezded csinálni, minden adja magát, egyáltalán nem bonyolult!!!
    (Képzeld, ha még én is meg tudtam csinálni.) :P

    Neked gyerekjáték lesz!


    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    válasz [HUN]Tyson #1494 üzenetére

    KÖSZI!!! :R

    A customers-ben egy újabb mező = ez nem tűnik bonyolultnak! :DD

    Ezt kipróbálom.

    Ez a hírleveles már bonyolultabbnak tűnik (nekem!), és az a baj, hogy utána nem gondolhatom meg magam, hogy mégis jó lenne Hírlevelet küldeni... :(

    Igaz, most nem küldünk rendszeresen hírlevelet, de egyszer már kellett minden Vevőt értesítenünk, hogy utólag írják be a címeikhez az emelet/ajtószámot is (hülye Posta miatt)...

    Meg előfordulhat még később is, hogy valamiről (új szenzációs termék, vagy akció, stb.) jó lenne mindenkit értesíteni.

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    válasz [HUN]Tyson #1495 üzenetére

    Azt kellene megnézned, hogy a shop/create-account.php fájlod ugyanilyen-e, mint nekem????

    Arra tippelek, hogy nálad az üdvözlő-email küldés itt van hatástalanítva, vagy kiszedve.

    (Teljes terjedelmében idemásolom, vagy ha kéred elküldöm a fájlt.)

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    <?php
    /*
    $Id: create_account.php,v 1.1.1.1 2005/08/16 08:31:30 sstolyarov Exp $

    osCommerce, Open Source E-Commerce Solutions
    http://www.oscommerce.com

    Copyright (c) 2003 osCommerce

    Released under the GNU General Public License
    */

    require('includes/application_top.php');

    // needs to be included earlier to set the success message in the messageStack
    require(DIR_WS_LANGUAGES . $language . '/' . FILENAME_CREATE_ACCOUNT);

    $process = false;
    if (isset($HTTP_POST_VARS['action']) && ($HTTP_POST_VARS['action'] == 'process')) {
    $process = true;

    if (ACCOUNT_GENDER == 'true') {
    if (isset($HTTP_POST_VARS['gender'])) {
    $gender = tep_db_prepare_input($HTTP_POST_VARS['gender']);
    } else {
    $gender = false;
    }
    }
    $firstname = tep_db_prepare_input($HTTP_POST_VARS['firstname']);
    $lastname = tep_db_prepare_input($HTTP_POST_VARS['lastname']);
    if (ACCOUNT_DOB == 'true') $dob = tep_db_prepare_input($HTTP_POST_VARS['dob']);
    $email_address = tep_db_prepare_input($HTTP_POST_VARS['email_address']);
    if (ACCOUNT_COMPANY == 'true') $company = tep_db_prepare_input($HTTP_POST_VARS['company']);
    $street_address = tep_db_prepare_input($HTTP_POST_VARS['street_address']);
    if (ACCOUNT_SUBURB == 'true') $suburb = tep_db_prepare_input($HTTP_POST_VARS['suburb']);
    $postcode = tep_db_prepare_input($HTTP_POST_VARS['postcode']);
    $city = tep_db_prepare_input($HTTP_POST_VARS['city']);
    if (ACCOUNT_STATE == 'true') {
    $state = tep_db_prepare_input($HTTP_POST_VARS['state']);
    if (isset($HTTP_POST_VARS['zone_id'])) {
    $zone_id = tep_db_prepare_input($HTTP_POST_VARS['zone_id']);
    } else {
    $zone_id = false;
    }
    }
    $country = tep_db_prepare_input($HTTP_POST_VARS['country']);
    $telephone = tep_db_prepare_input($HTTP_POST_VARS['telephone']);
    $fax = tep_db_prepare_input($HTTP_POST_VARS['fax']);
    if (isset($HTTP_POST_VARS['newsletter'])) {
    $newsletter = tep_db_prepare_input($HTTP_POST_VARS['newsletter']);
    } else {
    $newsletter = false;
    }
    $password = tep_db_prepare_input($HTTP_POST_VARS['password']);
    $confirmation = tep_db_prepare_input($HTTP_POST_VARS['confirmation']);

    $error = false;

    if (ACCOUNT_GENDER == 'true') {
    if ( ($gender != 'm') && ($gender != 'f') ) {
    $error = true;

    $messageStack->add('create_account', ENTRY_GENDER_ERROR);
    }
    }

    if (strlen($firstname) < ENTRY_FIRST_NAME_MIN_LENGTH) {
    $error = true;

    $messageStack->add('create_account', ENTRY_FIRST_NAME_ERROR);
    }

    if (strlen($lastname) < ENTRY_LAST_NAME_MIN_LENGTH) {
    $error = true;

    $messageStack->add('create_account', ENTRY_LAST_NAME_ERROR);
    }

    if (ACCOUNT_DOB == 'true') {
    if (checkdate(substr(tep_date_raw($dob), 4, 2), substr(tep_date_raw($dob), 6, 2), substr(tep_date_raw($dob), 0, 4)) == false) {
    $error = true;

    $messageStack->add('create_account', ENTRY_DATE_OF_BIRTH_ERROR);
    }
    }

    if (strlen($email_address) < ENTRY_EMAIL_ADDRESS_MIN_LENGTH) {
    $error = true;

    $messageStack->add('create_account', ENTRY_EMAIL_ADDRESS_ERROR);
    } elseif (tep_validate_email($email_address) == false) {
    $error = true;

    $messageStack->add('create_account', ENTRY_EMAIL_ADDRESS_CHECK_ERROR);
    } else {
    $check_email_query = tep_db_query(''select count(*) as total from '' . TABLE_CUSTOMERS . '' where customers_email_address = ''' . tep_db_input($email_address) . ''''');
    $check_email = tep_db_fetch_array($check_email_query);
    if ($check_email['total'] > 0) {
    $error = true;

    $messageStack->add('create_account', ENTRY_EMAIL_ADDRESS_ERROR_EXISTS);
    }
    }

    if (strlen($street_address) < ENTRY_STREET_ADDRESS_MIN_LENGTH) {
    $error = true;

    $messageStack->add('create_account', ENTRY_STREET_ADDRESS_ERROR);
    }

    if (strlen($postcode) < ENTRY_POSTCODE_MIN_LENGTH) {
    $error = true;

    $messageStack->add('create_account', ENTRY_POST_CODE_ERROR);
    }

    if (strlen($city) < ENTRY_CITY_MIN_LENGTH) {
    $error = true;

    $messageStack->add('create_account', ENTRY_CITY_ERROR);
    }

    if (is_numeric($country) == false) {
    $error = true;

    $messageStack->add('create_account', ENTRY_COUNTRY_ERROR);
    }

    if (ACCOUNT_STATE == 'true') {
    $zone_id = 0;
    $check_query = tep_db_query(''select count(*) as total from '' . TABLE_ZONES . '' where zone_country_id = ''' . (int)$country . ''''');
    $check = tep_db_fetch_array($check_query);
    $entry_state_has_zones = ($check['total'] > 0);
    if ($entry_state_has_zones == true) {
    $zone_query = tep_db_query(''select distinct zone_id from '' . TABLE_ZONES . '' where zone_country_id = ''' . (int)$country . ''' and (zone_name like ''' . tep_db_input($state) . ''%' or zone_code like '%'' . tep_db_input($state) . ''%')'');
    if (tep_db_num_rows($zone_query) == 1) {
    $zone = tep_db_fetch_array($zone_query);
    $zone_id = $zone['zone_id'];
    } else {
    $error = true;

    $messageStack->add('create_account', ENTRY_STATE_ERROR_SELECT);
    }
    } else {
    if (strlen($state) < ENTRY_STATE_MIN_LENGTH) {
    $error = true;

    $messageStack->add('create_account', ENTRY_STATE_ERROR);
    }
    }
    }

    if (strlen($telephone) < ENTRY_TELEPHONE_MIN_LENGTH) {
    $error = true;

    $messageStack->add('create_account', ENTRY_TELEPHONE_NUMBER_ERROR);
    }


    if (strlen($password) < ENTRY_PASSWORD_MIN_LENGTH) {
    $error = true;

    $messageStack->add('create_account', ENTRY_PASSWORD_ERROR);
    } elseif ($password != $confirmation) {
    $error = true;

    $messageStack->add('create_account', ENTRY_PASSWORD_ERROR_NOT_MATCHING);
    }

    if ($error == false) {
    $sql_data_array = array('customers_firstname' => $firstname,
    'customers_lastname' => $lastname,
    'customers_email_address' => $email_address,
    'customers_telephone' => $telephone,
    'customers_fax' => $fax,
    'customers_newsletter' => $newsletter,
    'customers_password' => tep_encrypt_password($password));

    if (ACCOUNT_GENDER == 'true') $sql_data_array['customers_gender'] = $gender;
    if (ACCOUNT_DOB == 'true') $sql_data_array['customers_dob'] = tep_date_raw($dob);

    tep_db_perform(TABLE_CUSTOMERS, $sql_data_array);

    $customer_id = tep_db_insert_id();

    $sql_data_array = array('customers_id' => $customer_id,
    'entry_firstname' => $firstname,
    'entry_lastname' => $lastname,
    'entry_street_address' => $street_address,
    'entry_postcode' => $postcode,
    'entry_city' => $city,
    'entry_country_id' => $country);

    if (ACCOUNT_GENDER == 'true') $sql_data_array['entry_gender'] = $gender;
    if (ACCOUNT_COMPANY == 'true') $sql_data_array['entry_company'] = $company;
    if (ACCOUNT_SUBURB == 'true') $sql_data_array['entry_suburb'] = $suburb;
    if (ACCOUNT_STATE == 'true') {
    if ($zone_id > 0) {
    $sql_data_array['entry_zone_id'] = $zone_id;
    $sql_data_array['entry_state'] = '';
    } else {
    $sql_data_array['entry_zone_id'] = '0';
    $sql_data_array['entry_state'] = $state;
    }
    }

    tep_db_perform(TABLE_ADDRESS_BOOK, $sql_data_array);

    $address_id = tep_db_insert_id();

    tep_db_query(''update '' . TABLE_CUSTOMERS . '' set customers_default_address_id = ''' . (int)$address_id . ''' where customers_id = ''' . (int)$customer_id . ''''');

    tep_db_query(''insert into '' . TABLE_CUSTOMERS_INFO . '' (customers_info_id, customers_info_number_of_logons, customers_info_date_account_created) values (''' . (int)$customer_id . ''', '0', now())'');

    if (SESSION_RECREATE == 'True') {
    tep_session_recreate();
    }

    $customer_first_name = $firstname;
    $customer_default_address_id = $address_id;
    $customer_country_id = $country;
    $customer_zone_id = $zone_id;
    tep_session_register('customer_id');
    tep_session_register('customer_first_name');
    tep_session_register('customer_default_address_id');
    tep_session_register('customer_country_id');
    tep_session_register('customer_zone_id');

    // restore cart contents
    $cart->restore_contents();

    // build the message content
    $name = $firstname . ' ' . $lastname;

    if (ACCOUNT_GENDER == 'true') {
    if ($gender == 'm') {
    $email_text = sprintf(EMAIL_GREET_MR, $lastname);
    } else {
    $email_text = sprintf(EMAIL_GREET_MS, $lastname);
    }
    } else {
    $email_text = sprintf(EMAIL_GREET_NONE, $firstname);
    }

    $email_text .= EMAIL_WELCOME . EMAIL_TEXT . EMAIL_CONTACT . EMAIL_WARNING;
    tep_mail($name, $email_address, EMAIL_SUBJECT, $email_text, STORE_OWNER, STORE_OWNER_EMAIL_ADDRESS);

    tep_redirect(tep_href_link(FILENAME_CREATE_ACCOUNT_SUCCESS, '', 'SSL'));
    }
    }

    $breadcrumb->add(NAVBAR_TITLE, tep_href_link(FILENAME_CREATE_ACCOUNT, '', 'SSL'));
    ?>
    <!doctype html public ''-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN''>
    <html <?php echo HTML_PARAMS; ?>>
    <head>
    <meta http-equiv=''Content-Type'' content=''text/html; charset=<?php echo CHARSET; ?>''>
    <title><?php echo TITLE; ?></title>
    <base href=''<?php echo (($request_type == 'SSL') ? HTTPS_SERVER : HTTP_SERVER) . DIR_WS_CATALOG; ?>''>
    <link rel=''stylesheet'' type=''text/css'' href=''stylesheet.css''>
    <?php require('includes/form_check.js.php'); ?>
    </head>
    <body marginwidth=''0'' marginheight=''0'' topmargin=''0'' bottommargin=''0'' leftmargin=''0'' rightmargin=''0''>
    <!-- header //-->
    <?php require(DIR_WS_INCLUDES . 'header.php'); ?>
    <!-- header_eof //-->

    <!-- body //-->
    <table border=''0'' width=''100%'' cellspacing=''3'' cellpadding=''3''>
    <tr>
    <td width=''<?php echo BOX_WIDTH; ?>'' valign=''top''><table border=''0'' width=''<?php echo BOX_WIDTH; ?>'' cellspacing=''0'' cellpadding=''2''>
    <!-- left_navigation //-->
    <?php require(DIR_WS_INCLUDES . 'column_left.php'); ?>
    <!-- left_navigation_eof //-->
    </table></td>
    <!-- body_text //-->
    <td width=''100%'' valign=''top''><?php echo tep_draw_form('create_account', tep_href_link(FILENAME_CREATE_ACCOUNT, '', 'SSL'), 'post', 'onSubmit=''return check_form(create_account);''') . tep_draw_hidden_field('action', 'process'); ?><table border=''0'' width=''100%'' cellspacing=''0'' cellpadding=''0''>
    <tr>
    <td><table border=''0'' width=''100%'' cellspacing=''0'' cellpadding=''0''>
    <tr>
    <td class=''pageHeading''><?php echo HEADING_TITLE; ?></td>
    <td class=''pageHeading'' align=''right''><?php echo tep_image(DIR_WS_IMAGES . 'table_background_account.gif', HEADING_TITLE, HEADING_IMAGE_WIDTH, HEADING_IMAGE_HEIGHT); ?></td>
    </tr>
    </table></td>
    </tr>
    <tr>
    <td><?php echo tep_draw_separator('pixel_trans.gif', '100%', '10'); ?></td>
    </tr>
    <tr>
    <td class=''smallText''><br><?php echo sprintf(TEXT_ORIGIN_LOGIN, tep_href_link(FILENAME_LOGIN, tep_get_all_get_params(), 'SSL')); ?></td>
    </tr>
    <tr>
    <td><?php echo tep_draw_separator('pixel_trans.gif', '100%', '10'); ?></td>
    </tr>
    <?php
    if ($messageStack->size('create_account') > 0) {
    ?>
    <tr>
    <td><?php echo $messageStack->output('create_account'); ?></td>
    </tr>
    <tr>
    <td><?php echo tep_draw_separator('pixel_trans.gif', '100%', '10'); ?></td>
    </tr>
    <?php
    }
    ?>
    <tr>
    <td><table border=''0'' width=''100%'' cellspacing=''0'' cellpadding=''2''>
    <tr>
    <td class=''main''><b><?php echo CATEGORY_PERSONAL; ?></b></td>
    <td class=''inputRequirement'' align=''right''><?php echo FORM_REQUIRED_INFORMATION; ?></td>
    </tr>
    </table></td>
    </tr>
    <tr>
    <td><table border=''0'' width=''100%'' cellspacing=''1'' cellpadding=''2'' class=''infoBox''>
    <tr class=''infoBoxContents''>
    <td><table border=''0'' cellspacing=''2'' cellpadding=''2''>
    <?php
    if (ACCOUNT_GENDER == 'true') {
    ?>
    <tr>
    <td class=''main''><?php echo ENTRY_GENDER; ?></td>
    <td class=''main''><?php echo tep_draw_radio_field('gender', 'm') . '  ' . MALE . '  ' . tep_draw_radio_field('gender', 'f') . '  ' . FEMALE . ' ' . (tep_not_null(ENTRY_GENDER_TEXT) ? '<span class=''inputRequirement''>' . ENTRY_GENDER_TEXT . '</span>': ''); ?></td>
    </tr>
    <?php
    }
    ?>
    <tr>
    <td class=''main''><?php echo ENTRY_FIRST_NAME; ?></td>
    <td class=''main''><?php echo tep_draw_input_field('firstname') . ' ' . (tep_not_null(ENTRY_FIRST_NAME_TEXT) ? '<span class=''inputRequirement''>' . ENTRY_FIRST_NAME_TEXT . '</span>': ''); ?></td>
    </tr>
    <tr>
    <td class=''main''><?php echo ENTRY_LAST_NAME; ?></td>
    <td class=''main''><?php echo tep_draw_input_field('lastname') . ' ' . (tep_not_null(ENTRY_LAST_NAME_TEXT) ? '<span class=''inputRequirement''>' . ENTRY_LAST_NAME_TEXT . '</span>': ''); ?></td>
    </tr>
    <?php
    if (ACCOUNT_DOB == 'true') {
    ?>
    <tr>
    <td class=''main''><?php echo ENTRY_DATE_OF_BIRTH; ?></td>
    <td class=''main''><?php echo tep_draw_input_field('dob') . ' ' . (tep_not_null(ENTRY_DATE_OF_BIRTH_TEXT) ? '<span class=''inputRequirement''>' . ENTRY_DATE_OF_BIRTH_TEXT . '</span>': ''); ?></td>
    </tr>
    <?php
    }
    ?>
    <tr>
    <td class=''main''><?php echo ENTRY_EMAIL_ADDRESS; ?></td>
    <td class=''main''><?php echo tep_draw_input_field('email_address') . ' ' . (tep_not_null(ENTRY_EMAIL_ADDRESS_TEXT) ? '<span class=''inputRequirement''>' . ENTRY_EMAIL_ADDRESS_TEXT . '</span>': ''); ?></td>
    </tr>
    </table></td>
    </tr>
    </table></td>
    </tr>
    <?php
    if (ACCOUNT_COMPANY == 'true') {
    ?>
    <tr>
    <td><?php echo tep_draw_separator('pixel_trans.gif', '100%', '10'); ?></td>
    </tr>
    <tr>
    <td class=''main''><b><?php echo CATEGORY_COMPANY; ?></b></td>
    </tr>
    <tr>
    <td><table border=''0'' width=''100%'' cellspacing=''1'' cellpadding=''2'' class=''infoBox''>
    <tr class=''infoBoxContents''>
    <td><table border=''0'' cellspacing=''2'' cellpadding=''2''>
    <tr>
    <td class=''main''><?php echo ENTRY_COMPANY; ?></td>
    <td class=''main''><?php echo tep_draw_input_field('company') . ' ' . (tep_not_null(ENTRY_COMPANY_TEXT) ? '<span class=''inputRequirement''>' . ENTRY_COMPANY_TEXT . '</span>': ''); ?></td>
    </tr>
    </table></td>
    </tr>
    </table></td>
    </tr>
    <?php
    }
    ?>
    <tr>
    <td><?php echo tep_draw_separator('pixel_trans.gif', '100%', '10'); ?></td>
    </tr>
    <tr>
    <td class=''main''><b><?php echo CATEGORY_ADDRESS; ?></b></td>
    </tr>
    <tr>
    <td><table border=''0'' width=''100%'' cellspacing=''1'' cellpadding=''2'' class=''infoBox''>
    <tr class=''infoBoxContents''>
    <td><table border=''0'' cellspacing=''2'' cellpadding=''2''>
    <tr>
    <td class=''main''><?php echo ENTRY_STREET_ADDRESS; ?></td>
    <td class=''main''><?php echo tep_draw_input_field('street_address') . ' ' . (tep_not_null(ENTRY_STREET_ADDRESS_TEXT) ? '<span class=''inputRequirement''>' . ENTRY_STREET_ADDRESS_TEXT . '</span>': ''); ?></td>
    </tr>
    <?php
    if (ACCOUNT_SUBURB == 'true') {
    ?>
    <tr>
    <td class=''main''><?php echo ENTRY_SUBURB; ?></td>
    <td class=''main''><?php echo tep_draw_input_field('suburb') . ' ' . (tep_not_null(ENTRY_SUBURB_TEXT) ? '<span class=''inputRequirement''>' . ENTRY_SUBURB_TEXT . '</span>': ''); ?></td>
    </tr>
    <?php
    }
    ?>
    <tr>
    <td class=''main''><?php echo ENTRY_POST_CODE; ?></td>
    <td class=''main''><?php echo tep_draw_input_field('postcode') . ' ' . (tep_not_null(ENTRY_POST_CODE_TEXT) ? '<span class=''inputRequirement''>' . ENTRY_POST_CODE_TEXT . '</span>': ''); ?></td>
    </tr>
    <tr>
    <td class=''main''><?php echo ENTRY_CITY; ?></td>
    <td class=''main''><?php echo tep_draw_input_field('city') . ' ' . (tep_not_null(ENTRY_CITY_TEXT) ? '<span class=''inputRequirement''>' . ENTRY_CITY_TEXT . '</span>': ''); ?></td>
    </tr>
    <?php
    if (ACCOUNT_STATE == 'true') {
    ?>
    <tr>
    <td class=''main''><?php echo ENTRY_STATE; ?></td>
    <td class=''main''>
    <?php
    if ($process == true) {
    if ($entry_state_has_zones == true) {
    $zones_array = array();
    $zones_query = tep_db_query(''select zone_name from '' . TABLE_ZONES . '' where zone_country_id = ''' . (int)$country . ''' order by zone_name'');
    while ($zones_values = tep_db_fetch_array($zones_query)) {
    $zones_array[] = array('id' => $zones_values['zone_name'], 'text' => $zones_values['zone_name']);
    }
    echo tep_draw_pull_down_menu('state', $zones_array);
    } else {
    echo tep_draw_input_field('state');
    }
    } else {
    echo tep_draw_input_field('state');
    }

    if (tep_not_null(ENTRY_STATE_TEXT)) echo ' <span class=''inputRequirement''>' . ENTRY_STATE_TEXT;
    ?>
    </td>
    </tr>
    <?php
    }
    ?>
    <tr>
    <td class=''main''><?php echo ENTRY_COUNTRY; ?></td>
    <td class=''main''><?php echo tep_get_country_list('country') . ' ' . (tep_not_null(ENTRY_COUNTRY_TEXT) ? '<span class=''inputRequirement''>' . ENTRY_COUNTRY_TEXT . '</span>': ''); ?></td>
    </tr>
    </table></td>
    </tr>
    </table></td>
    </tr>
    <tr>
    <td><?php echo tep_draw_separator('pixel_trans.gif', '100%', '10'); ?></td>
    </tr>
    <tr>
    <td class=''main''><b><?php echo CATEGORY_CONTACT; ?></b></td>
    </tr>
    <tr>
    <td><table border=''0'' width=''100%'' cellspacing=''1'' cellpadding=''2'' class=''infoBox''>
    <tr class=''infoBoxContents''>
    <td><table border=''0'' cellspacing=''2'' cellpadding=''2''>
    <tr>
    <td class=''main''><?php echo ENTRY_TELEPHONE_NUMBER; ?></td>
    <td class=''main''><?php echo tep_draw_input_field('telephone') . ' ' . (tep_not_null(ENTRY_TELEPHONE_NUMBER_TEXT) ? '<span class=''inputRequirement''>' . ENTRY_TELEPHONE_NUMBER_TEXT . '</span>': ''); ?></td>
    </tr>
    <tr>
    <td class=''main''><?php echo ENTRY_FAX_NUMBER; ?></td>
    <td class=''main''><?php echo tep_draw_input_field('fax') . ' ' . (tep_not_null(ENTRY_FAX_NUMBER_TEXT) ? '<span class=''inputRequirement''>' . ENTRY_FAX_NUMBER_TEXT . '</span>': ''); ?></td>
    </tr>
    </table></td>
    </tr>
    </table></td>
    </tr>
    <tr>
    <td><?php echo tep_draw_separator('pixel_trans.gif', '100%', '10'); ?></td>
    </tr>
    <tr>
    <td class=''main''><b><?php echo CATEGORY_OPTIONS; ?></b></td>
    </tr>
    <tr>
    <td><table border=''0'' width=''100%'' cellspacing=''1'' cellpadding=''2'' class=''infoBox''>
    <tr class=''infoBoxContents''>
    <td><table border=''0'' cellspacing=''2'' cellpadding=''2''>
    <tr>
    <td class=''main''><?php echo ENTRY_NEWSLETTER; ?></td>
    <td class=''main''><?php echo tep_draw_checkbox_field('newsletter', '1') . ' ' . (tep_not_null(ENTRY_NEWSLETTER_TEXT) ? '<span class=''inputRequirement''>' . ENTRY_NEWSLETTER_TEXT . '</span>': ''); ?></td>
    </tr>
    </table></td>
    </tr>
    </table></td>
    </tr>
    <tr>
    <td><?php echo tep_draw_separator('pixel_trans.gif', '100%', '10'); ?></td>
    </tr>
    <tr>
    <td class=''main''><b><?php echo CATEGORY_PASSWORD; ?></b></td>
    </tr>
    <tr>
    <td><table border=''0'' width=''100%'' cellspacing=''1'' cellpadding=''2'' class=''infoBox''>
    <tr class=''infoBoxContents''>
    <td><table border=''0'' cellspacing=''2'' cellpadding=''2''>
    <tr>
    <td class=''main''><?php echo ENTRY_PASSWORD; ?></td>
    <td class=''main''><?php echo tep_draw_password_field('password') . ' ' . (tep_not_null(ENTRY_PASSWORD_TEXT) ? '<span class=''inputRequirement''>' . ENTRY_PASSWORD_TEXT . '</span>': ''); ?></td>
    </tr>
    <tr>
    <td class=''main''><?php echo ENTRY_PASSWORD_CONFIRMATION; ?></td>
    <td class=''main''><?php echo tep_draw_password_field('confirmation') . ' ' . (tep_not_null(ENTRY_PASSWORD_CONFIRMATION_TEXT) ? '<span class=''inputRequirement''>' . ENTRY_PASSWORD_CONFIRMATION_TEXT . '</span>': ''); ?></td>
    </tr>
    </table></td>
    </tr>
    </table></td>
    </tr>
    <tr>
    <td><?php echo tep_draw_separator('pixel_trans.gif', '100%', '10'); ?></td>
    </tr>
    <tr>
    <td><table border=''0'' width=''100%'' cellspacing=''1'' cellpadding=''2'' class=''infoBox''>
    <tr class=''infoBoxContents''>
    <td><table border=''0'' width=''100%'' cellspacing=''0'' cellpadding=''2''>
    <tr>
    <td width=''10''><?php echo tep_draw_separator('pixel_trans.gif', '10', '1'); ?></td>
    <td><?php echo tep_image_submit('button_continue.gif', IMAGE_BUTTON_CONTINUE); ?></td>
    <td width=''10''><?php echo tep_draw_separator('pixel_trans.gif', '10', '1'); ?></td>
    </tr>
    </table></td>
    </tr>
    </table></td>
    </tr>
    </table></form></td>
    <!-- body_text_eof //-->
    <td width=''<?php echo BOX_WIDTH; ?>'' valign=''top''><table border=''0'' width=''<?php echo BOX_WIDTH; ?>'' cellspacing=''0'' cellpadding=''2''>
    <!-- right_navigation //-->
    <?php include(DIR_WS_INCLUDES . 'column_right.php'); ?>
    <!-- right_navigation_eof //-->
    </table></td>
    </tr>
    </table>
    <!-- body_eof //-->

    <!-- footer //-->
    <?php include(DIR_WS_INCLUDES . 'footer.php'); ?>
    <!-- footer_eof //-->
    <br>
    </body>
    </html>
    <?php require(DIR_WS_INCLUDES . 'application_bottom.php'); ?>

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    Bocs, ez jó hosszú lett! :U

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    válasz [HUN]Tyson #1495 üzenetére

    shop/includes/languages/hungarian/create_account.php

    Az egészet idemásolom, hátha ebben találsz valami eltérést a tiédhez képest!

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    <?php
    /*
    $Id: create_account.php,v 1.11 2003/07/05 13:58:31 hpdl Exp $

    osCommerce, Open Source E-Commerce Solutions
    http://www.oscommerce.com

    Copyright (c) 2003 osCommerce

    Released under the GNU General Public License
    */

    define('NAVBAR_TITLE', 'Regisztráció');

    define('TOP_BAR_TITLE', 'Új felhasználó regisztrálása');
    define('HEADING_TITLE', 'Regisztráció');
    define('TEXT_ORIGIN_LOGIN', '<font color=''#FF0000''><small><b>Megjegyzés:</b></font></small>Ha már regisztrált felhasználónk, <a href=''' . tep_href_link(FILENAME_LOGIN, 'origin=checkout_address&connection=' . $HTTP_GET_VARS['connection'], 'NONSSL') . '''><u>itt</u></a> jelentkezhet be rendszerünkbe.');

    define('EMAIL_SUBJECT', 'Üdvözöljük az ' . STORE_NAME .' webáruházban !' . ''nn'');
    define('EMAIL_GREET_MR', 'Kedves %s,' . ''nn'');
    define('EMAIL_GREET_MS', 'Kedves %s,' . ''nn'');
    define('EMAIL_GREET_NONE', 'Kedves %s' . ''nn'');
    define('EMAIL_WELCOME', 'Üdvözöljük az <b>' . STORE_NAME . '</b> webáruházban!' . ''nn'');
    define('EMAIL_TEXT', 'Ön sikeresen regisztrálta magát webáruház rendszerünkbe. A következő címen máris beléphet On-Line áruházunkba: http://e-beautybox.com ' . ''nn'');
    define('EMAIL_CONTACT', 'Ha bármilyen kérdése van szolgáltatásunkkal kapcsolatosan, kérem jelezze azt áruházunk Ügyfélszolgálatának e-mail címén: '. STORE_OWNER_EMAIL_ADDRESS . '.' . ''nn'');
    define('EMAIL_WARNING', '<b>MEGJEGYZÉS: </b>Ha az ön beleegyezése nélkül adta meg valaki a személyes adatait oldalunkon, azt jelezze felénk, a következő e-mail címen: ' . STORE_OWNER_EMAIL_ADDRESS . '.' . ''n'');

    define('FORM_REQUIRED_INFORMATION', '' . ''nn'');

    ?>

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

Új hozzászólás Aktív témák