Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dqdb

    Topikgazda

    válasz slashing #23871 üzenetére

    nekem o12-ben a tálca ikon mellett közvetlen volt egy X ami bezárt mindent és előjött a gyorshívó erről sajnos le kell szoknom
    Tényleg, ezt gyorsan össze akartam dobni, mert szinte nulla munka. Több meló találni egy megfelelő ikont, és feltölteni, mint megírni.

    A legfrissebb 26-os build finom, omlós, tegnap este legalább 5× állt fejre. Igaz nem normál böngészés közben, hanem extension fejlesztésekor, ugyanis kivétel nélkül a Web Inspectorban szállt el.

    AtHoS: Mondjuk nem tudom ez mennyire felel meg a jelenleg elfogadott helyesírási szabályoknak :B
    "149. Azokat a közneveket, névmásokat és névmási szerepű határozószókat, amelyek a megszólított személyére vonatkoznak, szöveg belsejében általában kisbetűvel kezdjük: Légy szíves,
    barátom, látogass meg minket! Arra kérem (a) tanácselnök elvtársat, szíveskedjék ügyemet
    kedvezően elbírálni. Bárcsak itt lehetnél te is! Valószínűleg önöket is érdeklik fejlesztési
    terveink. Örökké hálás leszek neked a segítségedért. Melegen érdeklődött irántatok. Stb. –
    Fokozott tisztelet kifejezésére azonban az ilyen esetekben nagybetű is alkalmazható:
    Szeretném, Apám, ha nem értene félre. A legfőbb érdem az Önöké. Szeretnék mindig Veled
    lenni. Stb. Két (vagy több) szóból álló megszólításoknak ilyenkor is csak az első szavát
    kezdjük nagybetűvel: Bocsássa meg, Igazgató úr, hogy soraimmal fölkeresem! Tisztelettel
    emlékeztetem (az) Államtitkár elvtársat arra, hogy… stb. Hasonlóképpen: Felkérem Horváth
    kartársat vitaindító előadásának megtartására. Ezt Ferenc bátyám és Erzsi néném is jól tudja.
    "
    [

    Szóval ha fokozott tisztelettel vagy saját magaddal szemben, és hivatalos iratnak vagy levélnek minősül a hozzászólásod, akkor teljesen helyes ;]

    [ Szerkesztve ]

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

Új hozzászólás Aktív témák