Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz B-L-A-C-K #83076 üzenetére

    Ha nem érted meg miért nem is lesz erről a neten semmi, akkor tényleg fel kell adnom, bár igyekeztem kifejteni szerintem elég rendesen. Ha nem, akkor nem.

    A kérdésem azt még leírom sokadjára: hova lesz a korom a motorból, ha nem az olajjal jön ki?

    szerk. utánira

    Korom meg ott van most is, attól hogy nem full fekete, nem azt írtam hogy színtelen lett tőle az olaj, csak nem annyira fekete.

    Akkor a többi korom hova lett? A színskálán vagy ujjmorzsolásokkal hogyan látod, hány %-al kevesebb jött le, mint eddig? Érdemesebb lenne-e a vitát egy bemért eredménnyel alátámasztani vagy ez így szerinted sokkal validabb és racionálisabb? Ez a szemre kijelzőt kalibráló srác esete lesz, csak most olajunk van és kormunk, abban az esetben sRGB lefedettség volt és TN panel. Én hülye, még be is vittem egyszer a kolorimétert és megcsináltam a mérést. Nyilván pusztulat volt amit a srác szemre összehozott, de ő a mai napig "kalibrál'. Szemmel :DDD

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák