Hirdetés

Aktív témák

  • rarri

    senior tag

    válasz Racecam #21911 üzenetére

    Igen, végigolvastam a beszélgetést, és így kávézás közben mentálisan felkészültem a nagy munkára. :D Ugyanis eddig aludtam, mert holnap éjjelig nem fogok. Most nekiállok bútorokat tologatni, pakolni amíg nem kell mennem kell dolgozni éjjelre, és reggel meló után reggel 7 körül jön a festő, aztán estig remélem sikerül megcsinálnunk mindent. :) Az utómunkákat pedig majd délelőttönként csinálom, miután elviszem Bettikét isibe. :)
    A meghúzást ne is emlegesd, mert most hogy egy ideje nincs körülöttem férfi, kezdem én is egyre ragadozóbb szemmel nézni a körülöttem lévő férfiakat . :DDD Azért még ott nem tartok, hogy csak a f...-ért elhívnák bárkit magamhoz , de ha itt lettél volna, nem álltam volna jót magamért ! :DDD

    Most megyek, nem tudom mikor leszek. Egyébként azt sem tudom, hogy kellene szétszedni a számítógépet hogy elrakjam, lehet majd a festőre bízom. Az összerakását pedig majd egy másik barátomra. / vagy én próbáljam ? :F :Y :N /

    [ Szerkesztve ]

    Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

Aktív témák