Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Raymond

    félisten

    válasz Abu85 #29313 üzenetére

    Csak sajnos megint nem valami technikai hatteret vazoltal fel hanem a hozzanemertesedet demonstraltad szepen plusz reszletekkel az elozo aranykopeshez kepest. Se arrol nincs folgalmad mi hogy van a Megascan konyvtarban, se arrol hogyan vannak az asset-ek feldolgozva egy jatekban es meg csak a PS5 demorol se ertetted meg mirol szolt. Fantasztikus teljesitmeny foleg ez a hozzaszolas. Es nem, nem fogok reszletekkel belemenni mert nem apro problemak vannak a dolgokkal itt hanem teljes sotetseg. Csak hogy illusztraljam milyen szintrol beszelunk - olyasmit mondasz hogy "nem jo keritesfestesre az Obi-ban vasarolt festek mert lezart dobozban adjak, raadasul van hogy tobb, van hogy kevesebb ami neked pont kell, ezert teljesen hasznalhatatlan". Szerinted ilyen mondat utan hanyan allnanak le veled ecsetek tipusarol vagy festegretegekrol diskuralni? Senki. Na kb. itt tartunk. Se a Magascan se a PS5 demo informacionak semmi koze ahhoz amik a valosagban, ahogy fel vannak hasznalva es amit demonstraltak ott.

    Szerk: itt hagyom mert ma leirtam, de oszinten szolva hagyni kellett volna ahogy van. Azok akiknek fogalmuk sincs a temarol es megint jonn(en)ek hogy "bantjak Abu-t a hitetlenek" azok eljenek a kis vilagukban, azok meg akik tudjak milyen technikai szinten van a hozzaszolasod pedig max forgatjak a szemuket vagy rohogken egyet es tovabballnak. Hozzaszolas nelkul, mert ide fajultak a dolgok az evek soran. Senkinek sincs kedve mar valaszolgatni es meddo vitakat folyatni. Nekem is hagynom kellett volna a fenebe mint mar sokszor tettem.

    [ Szerkesztve ]

    Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

Új hozzászólás Aktív témák