Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Smiley

    őstag

    Sziasztok,

    A hetvegen nem birta a "nagy harcos" (570+overclock az 580 fole) a tobb oras GTA V-t, es megdoglott. ;]
    Gondoltam ~15 ev utan felhagyok a regi nagy felsokategorias hasznalt cuccokkal, mert jelenleg szerintem irtozatosan dragan adjak oket. A kovetkezo lepcso a fejemben valahol a 770-780 lett volna, de amikor megneztem a hasznalt piacot ledobta az agyam az ekszijat...

    Gondoltam akkor legyen uj kartya, de azert nem szeretnek 80-100e kartyat venni, hogy honapokig be se legyen kapcsolva. Csak a GTA V erdekel, arrol nem is beszelve, hogy nincs is idom jatszani.
    A nagy kerdes, hogy mire kepes ez a belepo Gigabyte 1050TI OC a GTA V-ben. Probaltam teszteket keresni, de szanalmas az osszes. Felhuznak mindent ultra-ra esz nelkul es kiirjak hogy 23fps. Koszi, b@zdmeg, de egy normalisan beallitott jatekkal mire lenne kepes, ez engem jobban erdekelne.
    Fullhd-ben high/very high-ot szeretnek tovabbra is. Ezt a szethajtott 570, egy 4ghz-ra huzott E5450 mellett siman hozta 50-60 frame/s. A nagyfelbontasu textura hianyzott a vram hianya miatt, amire itt most lehetosegem nyilna, kerdes hogy elbirja-e.

    Elore is koszi a segitseget!

    Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

Új hozzászólás Aktív témák