Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Emy90

    csendes tag

    Sziasztok! Most vettem egy új gépet:
    Alaplap: Asus M2N68-AM SE, Processzor: AMD Athlon 64 X2 7750+ Black Ed, Memo: 2x1gb Kingmax 1066mhz, VGA: Sapphire Radeon HD4670 512MB, Merevlemez: WD 320GB 7200Rpm 16MB, Táp: FSP Saga 400W ppfc.
    Feltelepítettem, és elkezdtem tesztelni. Le akartam futtatni egy 3dmark 06-ot, de a canyonos teszt alatt kifagyott, egyszerűen megállt a kép. Újraindítottam a gépet. Feltettem a Mirror's Edge-et és azzal próbáltam kb. 10perc játék után ugyanez megállt a kép. Gondoltam meleg a proci vagy valami, de nem minden rendben 25fok alapjáraton, a videokártya se meleg, alaplap stb. minden ok. Everest mondjuk 20fokot alámért a procinak, de így is 40-45fok volt az alaplap saját mérőprogijával. Gondoltam lefuttatok egy everest system stabiliti test-et. Elkezdtem és 11mp után( még be se melegedett a proci ) hardver hibát észlelt. Másodjára is betettem és akkor szintén fagyás, mint a játékok és a 3dmark alatt. Hardver hiba akkor, de melyik? Cpu? Ram? Alaplap? Ha tudtok kérlek segítsetek, mert nagyon szar ez így egy vadonatúj gépnél. Előre is köszönöm.

    Assassin's Creed I-II Forever!!!!

Új hozzászólás Aktív témák