Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • huszi.gyb

    senior tag

    válasz DigitXT #16444 üzenetére

    Na nem lett se Liberty, se Velvet...
    Elmentünk megnézni, és hát... Siralmas.

    Ismerősöm egy piros Velvetről mutatott képet, helyette egy kék várt rám, amit leszedtek már Hahuról, úgyhogy nem tudom megmutatni. A leírásból sugárzott az értelem.

    Odamentünk, már melegítette, és nyélgázzal kijárt a kapu elé. Majd bement, bepöccintette a másikat is és kiállt vele... (Hideg motor? )

    A Benellin a gumi körben(!!!) volt kirepedve, párhuzamosan a felni szélével... (Jajj, az csak egy gumi, ne azon akadjunk fent). Jajj, egy-két anya is hiányzik, a leginkább az, ami a blokkon és a segédvázon keresztül vezető csavarra menne (Oda megy egy oldalsztender, ami gyorskötözővel van odafogatva... ) Menni sem akartam a géppel...

    A Liberty-n hatalmas pizzás doboz, de persze ő csak 1 napot futárkodott vele, mert milyen veszélyes. Az eleje ráz a hátulja harap... Ohh wait, a frissen felújított blokk óra szerint 80-at tudott sík úton ("Miért mit vársz, egy 125-ös nem fog 100-110et menni."), hátsó fék nem volt, ahogy a "kajak km"-es motoron, ami 17000-nél mutatott, és az előző (első) tulaj csak azért vette meg, hogy legyen, mert a Simsonnal járt, közel Slickre kopva a gumik... Az oké volt, hogy udvarban állt, mert napszívta volt minden idom...

    Adalék, ha nem volt elég:
    Nem kereskedő, csak most vett egy Opelt, amit megcsinál és elad, valamint holnap megy egy Audiért... De nem kereskedik, csak elege van a motorozásból, amit gyerekkora óta csinál...

    Hasonló sztorikkal bombázott, alig vártam, hogy Szentkuti kolléga visszaérjen a próbakörről, ahol ő is megállapította, hogy a Liberty egy fos... Agyaltam, hogy beajánlok 70 000Ft-ot a két robogóért együtt, de végül úgy döntöttem nem ér meg annyit, hogy foglalkozzak a dologgal, úgyhogy megköszöntem a lehetőséget, és hazajöttünk.

    www.dongosofor.hu

Új hozzászólás Aktív témák