Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 30z.Samu

    félisten

    Sziasztok! Rég jártam erre, igazából csak egy helyzet jelentéssel jöttem, hogy áll a kicsike (Clio MK2). Amikor legutóbb írtam, akkor fűtéssel és elektronikával volt egy "kis" bibi, meg mint kiderült valaki elég kókler melót csinált anno a kocsival, mert a szerelő nem tudta mi hogy lett összerakva. Akkor ott ajánlottak valakit, aki ránéz a kocsira, hogy mi merre hány méter. Még aznap elvittem, benézett a motortérbe, első mondata az volt, hogy Ő ilyet még nem látott. Gondoltam na jól kezdődik. :D Nézegette, vakarta a fejét, kb 20 percbe tellett, de kisilamizálta, hogy ki kivel lehet, de Ő is csókoltatta az illetőt, aki ezt összehozta. :D Meg lett csinálva, most már minden ott van, ahol lennie kell. Faszán működik a fűtés is meg minden, utána sárvédő ív lett cserélve, mert az már kicsit gyászos állapotban volt, hétvégén hoztam el a fényezőtől.

    Most már nagyjából egyben van a szekér, már amennyire egyben lehet 21 éves korára. :D Kisebb dolgok vannak még, amiket meg szeretnék csinálni rajta, de azok már nem létfontosságúak. Kellett rá ugyan költeni, de én összességében szeretem ezt a kocsit, sosem hagyott ott, -10-ben is pöccre indult.

    Sic Parvis Magna

Új hozzászólás Aktív témák