Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Raptor 666

    tag

    Elindítottam egy memory testet, ami a windows 7 telepítő cd-jén rajta volt. Normál beállításnál nem vol tsemmi gáz, de, amikor az expanded beállítást alkalmaztam, akkor kiírta, hogy hardver hibát talált. Ez memória hardver hiba lesz, avagy az a windows teszt a winchestereket teszteli le? A következő problémám is van egyidejűleg. Van egy régebbi WD 250GB Sata1 winchesterem, amelyik eddig tökéletesen működött, azon wolt a win xp mielőtt cseréltem volna gépet. A win 7-et megpróbálam rá felrakni, majd miután ez sikerült, az új winyómat beleraktam a gépbe. ezt már nem ismerte fel a win. Ezek után próbálkoztam ahci, raid beállításokkal is, egyik sem sikerült -> nem tudtam, hogy ezek csak akkor működnek, ha az ember frissen telepíti utána a rendszert. Mindenesetre ezek után a WD vinyóm teljesen meghalt, az adatokat már lementettem róla, de a lassú formázás sem akarja helyre rázni. Most totál le van formázva, de nem tudok rá windowst telepíteni, mert a rendszer fel sem ismeri telepíthető meghajtóként. Ez is okozhatja azt a hardver hibát? Vagy az csak és kizárólag RAM gond?

    "Apám mindig azt mondta, ha más akarsz lenni, mint a többi, csinálj valami egészen mást." Wynton Marsalis

Új hozzászólás Aktív témák