Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quby

    őstag

    válasz #Morcosmedve #33310 üzenetére

    (#33310) hpeter10

    expo 38340. Már egyszer csinálta ezt 31000 körül de akkor egy ki-be kapcs + egy tükörfelcsapás megoldotta. Azóta lement 7k expo hiba nélkül. Eddig birta. Nem sok :(
    22k expotol van nálam. Leejve, megtütve stb sosem volt. legalábbis nálam. Hétvégén megyek a balcsira, nyomhatom a fotokat telefonnal.
    Szerviznek már irtam az ejszaka, nyilván még nem válaszoltak, igy nem tudom a szervizköltségeket sem. Mellesleg bármelyik szombaton be tudnám vinni de akkor ugye nincsen szerviz nyitva. Hétköznap meg nem tudom vinni (nyíregyházárol nem egyszerű)

    (#33313) anaqer
    Üveggel is ugyanez a helyzet. A kereső "sötétedéséből" látom hogy néha zárva marad a rekesz. Mellesleg üveg nélkül is kellene exponáljon. De most kép sem készül, se sötét, se világos, semmilyen...

    (#33314) *Ropi*

    Lehet hogy van köze az LV-hez is mert amikor utoljára csinálta akkor LV inditásakor jelentkezett. Most meg semmit nem reagál LV-re. Igazábol semmire nem reagál. A menüben nem tudok semmit csinálni csak ami kártyamüvelettel kapcsolatos (visszanéz töröl stb), meg ha forgatom a módválasztó tárcsát, az látszik.

    Várom a szerviz válaszát....

    A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

Új hozzászólás Aktív témák