Hirdetés

Aktív témák

  • metron

    tag

    válasz Balinov #19321 üzenetére

    Mindenkinek nagyon koszi a valaszokat D5100, teleobi ugyben!
    A Tamront megneztem itt a nemeteknel is 5ev garival adjak, naivan ugy gondoltam ez otthon is igy van. Szerintem a garival nem lenne gond, mert ahogy nezem itt van helyi Tamron kepviselet, gondolom szerviz is. Ha valami nyug lenne vissza tudom vinni. A Tamron 70-300 amugy 350euro korul van helyi boltban, a Nikkor meg 420 korul. A vazzal egyutt akarom megvenni es probalok majd vmi package-et kialkudni, mert ugy latom itt tobb obival is adjak "kitben" a D5100-t, nem csak a standardokkal.
    Az azert egy kicsit igy elore "elkeserit", hogy az uj Nikon vazak elmaradnak ergonomiaban a D50-tol, D70-tol. Remelem azert nem annyira zavaro, hogy eltantoritson a vasarlastol. Az ergonomia szerintem is nagyon fontos, egyik momentum volt annak idejen amiert Nikon-t vettem es nem Canont:) A Nikon a beleposzintu DSLR-eknel is adott "olyan fotos" erzest:). Meg azert az sem mindegy, hogy fer el a kezed, ha racsavarsz egy "normalisabb" telet. A kitobikkal ok, hogy jo. De pl. a D50-nel is mar a 16-85VR-el azert hatar eset a fogas..

Aktív témák