Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    Na, odajutottam hozza vegre. Az igert SanDisk 128GB Ultra Luxe USB 3.1 Gen 1 eredmenyek.Forras, kedvenc Hong Kong-i eladonk. Elso benyomas, pici, masodik: hihetetlenul pici! (valami megoldast keresek ra, nehogy elkeveredjen a lakasban, mint az elodje)

    h2testw-vel full kapacitasra tesztelve OK, hibamentes. Screenshot sajnos nincs, teszt vegen kisfiam veletlenul bezarta

    Spechsheet innet

    Csomagolas eleje

    Csomagaolas hatulja

    RescuePro Deluxe 1 eves licensz a kartonon belul rendben, kivulrol nem lathato, csak ha kibontod.

    Tesztkorneyezet. mid-2012 rMBP 15 / i7-3615QM/8GB/256GB SSD, Win10prox64 bootcamppel. (elvileg mindegy melyik USB porton tesztelem, mindketto USB3.0-s)

    CDM 1GiB sample merettel

    CDM 8GiB sample merettel

    CDM 16GiB sample merettel

    Olvasas nagyon rendben van nagy meretu fajloknal, iras szvsz OK, igaz csak egy promo-s 4GB-s 2.0-as pendrive lenne itthon osszehasonlitani, de azon meg minek tesztelni.

    Osszehasonlitaskepp megneztem ceges Latitude 5480 usb3.0-s portjan (hw/SW: win10x64 Enterprise, I5-6440HQ,8GB, 320GB hdd :W ) belakott, kb 1 eves win installal, mindenfele corp GP=-s szutyokkal. Elso teszthez kepest itt nem tudom adminkent futtatni, csak sima juzerkenet

    1GiB

    8GiB

    16GiB

    Erdekes, hogy 8/16GiB meretnel az olvasas/iras par MB/Sec-et leszamitva kb azonos, viszont 1GiB meretnel az iras lenyegesen gyorsabb. Lehet az ujabb architektura, fejlettebb USB vezerlo?

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Új hozzászólás Aktív témák