Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • niof

    addikt

    válasz Dorien #82908 üzenetére

    Nekem elég semleges hangzású a "nagy" rendszerem is, nem igazán szeretem, ha bárhol is kiemelés van a hangban. Na, a 650 a fejemen lényegében ugyanazt produkálja, mint a hangfalaim, kísértetiesen hasonló a hangzásuk. Persze nyilván azt leszámítva, hogy a doboz máshogy szól a szobában, de szerintem érted, hogy hogyan gondolom. Nekem az a referencia. És a Bowerseket nem nagyon szokták fátyolossággal vádolni. De kb. ugyanez a helyzet az aktív monitoraimmal is. A sweet spot-ban hallgatva az sem fényesebb, mint a 650. Szóval, továbbra is azt mondom, hogy az ízlést különítsd el a tényektől, és ne a saját preferenciáid alapján vezess másokat, ha ajánlást teszel. Én pl. pont ezért nem szoktam ajánlani itt. Részint kevesebb a tapasztalatom, mint itt sokaknak, másrészt amiket hallottam, az bőven elegendő volt ahhoz, hogy tudjam, mi az, amit keresek. A semlegeshez lehető legközelebb álló hang.
    Anno a hangfalaim megvételét sem kapkodtam el, több, mint egy évig csak véleményeket és review-okat olvastam, meg az avx-et bújtam infókért. Végül ez a cikk volt ami alapján eldöntöttem, hogy mit akarok venni. Érdemes elolvasni, minden igaz, amit leírnak benne erre a bobozra.

    Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

Új hozzászólás Aktív témák