Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fojtviki

    senior tag

    válasz #56474624 #74628 üzenetére

    Nem akarok tenyleg itt veszekedest szitani, szigoruan csak a sajat velemenyemet irom :R Nem recsegest, hanem torzitast nagyobb hangeronel, ami biztos, hogy a hangkartya miatt volt. Viszont az tunt fel, hogy amig nem torzitott akkor meg halk volt nagyon. En hulye utanna mar nem probaltam ki az amp-pal amit rendeltem hozza. Viszont eloszor nekem lesujto volt kisse :D Nem igazan tudom megfogalmazni, kb olyan erzes volt mintha "vodorbol" szolna. Nagyon keves volt a magas is es a mely is. Biztos, hogy jobb egy amp-rol, nem vitatom, mert a kis pioneer is sokkal jobb ugy. Viszont ezt betudom annak, hogy teljesen uj volt es elvileg 50-60 orat jaratni kell. Tehat nem lejaratni akarom, hanem az erzeseimet irtam le. Pont kapora jott, hogy a multkor amikor az 1000Z-t nem bontatlanul kuldtek es visszakuldtem, mert ez is arra volt jo, hogy lassam, miert is kell eloben meghallgatni, hogy mit vegyek. Biztos, hogy magamnak addig nem veszek semmit, amig legalabb egyikunk el nem jut olyan helyre ahol le lehet tesztelni, hogy melyiket is valasszam :R

    En azert kerdezek itt, hogy nagyon ne fogjak melle es en meg is szoktam fogadni a tanacsokat. Viszont azt azert el kell fogadni, hogy valaki aki fejhallgatot akar, az nem mindig jarja korbe a temat. Pl en sem gondoltam a legelejen, hogy mennyire fontos itt is a forras meg az amp. Viszont aki igy vasarol annak lehet, hogy csalodas lesz elsore. Nem is szidtam en a 770-et, csak leirtam, hogy szamomra csalodas volt :R De majd meg tudom ujra hallgatni, ha megyunk haza, kivancsi leszek tenyleg.

Új hozzászólás Aktív témák