Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Roxkex

    senior tag

    Sziasztok!
    Sajnos abba a helyzetbe kerültem, hogy a 2 éve és 8 hónapja vásárolt Invotone HD2000-es fejhallgatóm jobb oldala meghalt :( - Amikor ezt vettem akkor is tőletek kértem tanácsot a vásárlás ügyében, hogy melyik a legajánlatosabb. Ennek fényében most is felétek fordulok! Habár ezt a fejhallgatót nagyon szerettem és alapvetően különösebb bajom nem volt vele ami a hangzását illeti, viszont volt 1-2 "kényelmi" szemppont amit másképpen alakítottam volna ki rajta.

    1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
    Itthoni felhasználás az elsődleges és munkahely. (Iroda szerűség)

    2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
    Média fogyasztás, filmek nézése, videók nézése, zene hallgatás mellett ott van a játék is és kommunikáció (TS/Discord...stb).
    Első sorban techno zenét szoktam hallgatni de mostanság egyre többet hallgatok rock és rap számokat is.
    (Drowning Pool,Eminem,Funktasztikus hátha számít az előadó is!)

    3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
    Maximális összeg amit rá szeretnék költeni az 10 ezer magyar forint!
    A HSZ végén aláhúzott "kritériumok" nem férnek bele ebbe a 10 ezer magyar forintos határba, akkor még hajlandó vagyok 2-5 ezer magyar forintot hozzáadni a termékért ! :)

    4.) Új vagy használt?
    Csak és kizárólag ÚJ jöhet szóba!
    5.) Circumaural vagy supraaural?
    Circumaural

    6.) Zárt vagy nyitott?
    Zárt!

    7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?
    Olyat mint amit az Invotone HD2000 fejhallgató tud. (Vagy esetleg jobb !? :P / Hasonló!)

    8.) Honnan vásárolnál?
    Bolt kifejezettel nincsen megjelölve. Viszont mindenképpen szeretném itthon beszerezni a garancia végett.

    9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
    Az esetek 99%-ban laptopra lenne követve a fejhallgató.

    Továbbá ami számomra "kényelmetlen" volt az Invotone fejhallgatómban az az, hogy a kábelek elvezetése "V" alakú volt. A két hangszórójából jött ki a kábel. Ha lehetséges akkor most egy olyat szeretnék beszerezni ami nem így van megoldva, hanem csak egy oldalt jönne ki. Továbbá ha még olyanra is van lehetőség, hogy ez nem FIX kábel, hanem cserélhető az már csak hab lenne a tortámon ! :)

    Előre is köszönök szépen minden választ amellyel egy kicsit is előrébb jutok a termék vásárlásához ! :)

    Sziasztok!
    További szép estét kívánok nektek ! :)

    [ Szerkesztve ]

    Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

Új hozzászólás Aktív témák