Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • superecneB

    őstag

    válasz Zaied #12264 üzenetére

    Pár gondolat:
    A közvetlen elődje egy Xiaomi XL, de volt korábban Steelpad 4D, Func Surface 1030, Icemat, Qck+ (a régi vékony), Allsop Raindrops XL is.
    Olyan padot kerestem ami minél gyorsabb, de nem is túl drága (mint pl egy Artisan), és ha lehet szövet (itt esett ki a Glorious Helios vagy a Razer Acari)
    A vásárlás menete egyszerű és mindössze 9 nap alatt meg is érkezett ami meglepett (Franciaországban élek), helyi disztribúció előnye, bár nem számítottam rá főleg hogy a Laposte hozta, ami kb annyira képes mint a csodálatos magyar királyi posta, 3-4 napig a városunkban volt "kiszállítás alatt" a cucc.
    A pad maga nem túl drága, postával 23.79 €-ra jött ki. (XL változat 450x400x3mm), Csomagolás dupla dobozban, de semmi extra csak a szokásos... 450g a csomag tömege.
    A 3mmnél egy picit vastagabb egyébként pár tizeddel az enyém konkrétan majdnem 4mm, de nekem ez pozitív csalódás, nyilván szubjektív...
    A minőségérzet teljesen rendben van, bár korábban megfordult a kezem alatt az Xray-pad thunder (még ha valaki emlékszik ilyenekre a hőskörból) az is eléggé rendben volt, itt sem számítottam másra.
    A felülete üdítően gyors a Xiaomi után bár az az elmúlt három évben szerintem altatott is ezen a téren. Nyilván nem egy icemat szint, de a IME 3.0a teflon talpakkal tök jól mozog rajta. Amitől legjobban tartottam egykét beszámóló alapján hogy meglehetősen puhának tartották így féltem hogy belesüpped az egér és így "belassul", de azt kell mondjam hogy nem tudom ezt miért emelték ki, egyáltalán nincs ilyen tapasztalatom és a 3.0 mai szemmel nem számít annyira könnyűnek.

    Ha esetleg valami konkrétum / részlet foglalkoztatna valakit nyugodtan jöhet.

Új hozzászólás Aktív témák