Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Oliverda

    félisten

    válasz leviske #6206 üzenetére

    "FM1? Ebből vajon lehet arra következtetni, hogy az AMx foglalat fajta is marad?"

    Eddig is erről volt szó.

    "Fura, én azt vártam, hogy a felső/felső-középkategóriában bevezetik a C32-t (ahogy az Intel a LGA1366-al)"

    Nem tudom hogy ez miért lenne jó. Az AMD pedig (szerencsénkre) már egy ideje nem az Intel foglalat stratégiáját követi.

    AM3+ lesz a GPU/APU nélküli vonalon és FM1 a GPU/APU vonalon. Ezek párhuzamosan fognak futni addig ameddig nem lesz minden prociban GPU/APU. Mondjuk ez még eléggé odébb van szerintem. Ezek után nyilván lesz még AM4 és FM2 is.

    "Bár értelme végül is van, ha már felső kategóriában is meg fog szűnni a diszkrét VGA fogalma."

    Arról én még semmit sem hallottam hogy a felső kategória is megszűnne. Nem is igazán értem hogy miből gondolod hogy ez megtörténne...

    "Vagy vajon van rá esély, hogy az AM3+ már megmarad, míg lesznek diszkrét videokártyák?"

    Ezt sem igazán értem. Miért ne maradna meg? :F

    "A Bulldozer-rel jön a 3csatornás memóriavezérló AMD fronton? Vagy marad a 2, csak 6-6 DIMM-re lesz osztva a 6000 széria esetén?"

    Fogalmam sincs, de az "up to" az ugyebár maximumot jelent.

    "Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

Új hozzászólás Aktív témák