Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dezz

    nagyúr

    válasz dezz #1962 üzenetére

    ''LoadRunner'' --> RoadRunner.

    Rive: ''Háppersze. Egyre kevesebben vanak elájulva a cucctól, de azé' nyomjad nyugodtan a fandumát.''
    Te meg vegyél vissza, ez itt nem a hwsw. :U
    Amiért egyesek nincsenek elájulva, az a pillanatnyi 2 GHz-es plafon. Ami pár hónapon belül megváltozik.

    Azok számára meg, akik <100W-ban gondolkodnak/processzor, nagyon is versenyképesek a most kiadott Opteronok is.

    Még 1x: de bizonyára a Sun, Dell, IBM, Cray, stb. is csak jól bevette a marketinget, mi? :P :U

    ''Ha azt vesszük, hogy fél éve, amikor meg kellett volna jelennie a cuccnak, akkor sejthetően még csak valahol a mostani órajel felénél tartottak, akár igazad is lehet, sőt: év végére talán megint sikerül duplázniuk egyet, és várható tán még a 4GHz is''
    A B2 könnyen viszi a 3 GHz, és készül a B3... De egy sor alkalmazásban már 3-3.3 GHz-en is igencsak egálban lesz akár egy 4 GHz-es Penrynnel is.

    ''Vazz, ilyen símán bekajálni a marketinget Add fel, ez a terület nem neked való. Volt már a kezedben komoly szuperszámíógépes cucc? Nekem volt. Nagyobb tokonként (nem procconként!) 200+ W körülre méretezve, bakker. Ha lesz kisebb fogyasztású top-proci, akkor abból építenek majd. Ha nem lesz, akkor valami másból - de pont ez a szegmens az, amiben a wattokat le se sz@rják.''
    Nem tudom, te mit láttál, ahányról eddig olvastam, mind szerényebb fogyasztással bírt /proc., mivel az órajel növelése drasztikusan emeli a fogyasztást, miközben a teljesítmény messze nem nő ezzel arányosan. Ezért inkább a processzorok számát növelik.

    ''Szerintem kevered a szerverfarmokkal.''
    Jé, hát csak nem azt akarod mondani, hogy itt mégiscsak számít a fogyasztás...? :D :U

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák