Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .mf

    veterán

    válasz canniball #50684 üzenetére

    Mo-n ugyanaz szállítja mindenkinek a benzint, csak az adalékolás más.
    Egy ideje a legolcsóbb 95-ös benzint tankolom: az Auchanosat. Semmi különbséget nem vettem észre (kétlem, hogy bárki is), fogyasztás sem lett rosszabb.

    Xaels, Polimorf, DigitXT: lenézek és egy komor nagyi néz vissza a brémmel a nyakánál? :DDD Milyen ember akarja ezt magának? :DDD
    S főleg ilyen helyen, ahol pont karcolódásra hajlamos, és tankpadot szoktak tenni. Festették volna inkább a tank tetejére vagy oldalára.

    Fireblade: nem tudom mire számítottál, főleg ennyiért, egy puha térdvédőtől :)
    Egy rendes cross / sm térdgépes térdvédő alaphangon hatszámjegyű.

    Gábor: de hisz úgyse mentél volna, akkor nem is érint, hogy elmarad :P
    Aki meg jelentkezett rá, annak már úgyis küldtek emailt.
    Remélem valami olyan időpontba teszik, amikor itthon is leszek, de érzem, hogy nem így lesz :-/

    Amúgy vicc ez az egész... itthon vagyok egy hónapot, ebből 2.5 hetet van nálam a motor. El tudtam menni két hete elővétel után egy Lepence Egom Bajna Tata Csákvár körre, a múlt hétvégén egyetlen Kékes-körre, tehát még csak ~700 km-t mentem idén. A hétvégi túrán defektet kaptam (baj nem történt, csak szép lassan leeresztett másnapra, menet közben csak annyit éreztem, hogy nem érzem annyira a motort, bizonytalankodik, s ezt annak tudtam be, hogy az volt az idei első nagyobb gurulásom), majd még az ég is leszakadt. A héten terveztem a motort átnézetni, legalább a karbit pucolni és a szelepeket a vákuumos műszerrel ellenőrizni, de lyukas gumival, és újabban leszakadt éggel ez az egész elúszott. Plusz most annyi a munka, hogy időm sincs, következő három hétben oda-vissza ingázok hetes kiküldetések között :( Úgyhogy ennyiből örülök, hogy az eső elmosta a ringezést, mert úgyse tudtam volna menni.

    -----

    Ja és ha bármi érdekes történt az utóbbi 6-700 hsz-ben valaki összefoglalná? :DDD
    Amúgy az utóbbi pár oldalt átnéztem, és... nos... már ezerszer leírt dolgokat kérdeztek újra és újra, és még ha jön válasz, pár hsz-szel később jön egy újabb ember és újra felteszi a kérdést...
    Sok a hsz, kevés a tartalom. Visszaolvasni, utánaolvasni és értelmezni is kéne srácok.

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Új hozzászólás Aktív témák