Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Juliuska

    senior tag

    válasz -Mosquito- #94757 üzenetére

    Köszi a hasznos infókat. Átjött a lényeg :R
    Egyébként nyitott vagyok bármilyen infóra, tapasztalatra, véleményre, hallomásra, sztorira, anekdotára, nagyi meséjére, urban legend-re, stb. mert (e tekintetben) tényleg totál kezdő vagyok. Nem kell a szakmaiság, sőt azt olvastam (valahol :) ), hogy ennek a Fórumnak nem is ez a célja. Ha ez még mindig így van, akkor sanszos, hogy jó helyen kopogtatok.

    Nézelődtem, mit írtatok az Intercomról is, sőt Integra
    füldugóban motorozok c. posztján simán lefordultam a forgószékemről :) - mert szerintem, szembe megy mindazzal, amit én tudok az életben maradásról, de el tudom fogadni a másságot is ;]

    A NAGY szemléletmód váltás nálam megtörtént azzal, hogy Családom lett és haza várnak. A következő lépés is meg van azzal, hogy megtanultam, HA "csomagot" is szeretnék hurcibálni magammal, akkor nem tépjük a gázt, nem térdelünk a kanyarokban az aszfalton h*lye vigyorral a képünkön, hanem nézzük a tájat, kötél idegekkel szemléljük a km-óra állását és élvezzük a beszélő "csomagunk" csilingelő hangját: "álljunk meg gyorsan, mert láttam egy cuuuki kis rucit a kirakatban" :D

    Ezért fontos most egy használhatóbb sisakátbeszélő beszerzése.

    Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

Új hozzászólás Aktív témák