Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shiNIN

    tag

    válasz Topiccsendőr #8396 üzenetére

    Hogy jön ide a 2000? Még Teresa, akinél 7ezernél letilt az elektronika, sem megy gyakran annyival, az tuti. Fogalmam sincs, az hova tartozik, de nem országúti tempóhoz, az tuti. Alvaro pedig igyekszik terhelni, hiszen ott jó a fogyasztás (persze alacsonyabb fokozatba váltás nem játszik, mert az megint nem jó), persze Teresa túl erős hozzá országúti tempónál.
    Én már gyakrabban kihasználom Cili max. nyomatékát, én se vettem észre semmit, hisz annyi tényező van. Errefelé főleg a szél. Gyakori dolog, így jár, aki a Móri-árokba költözik. Inkább hidegen érzem, hogy hol erősebb, hol gyöngébb, elég durva különbségek vannak s tuti nem a szivató van tökmás helyzetben s a hőmérséklet se nagyon más. Néha kivételesen harmatgyenge és nem megy 60 fölé semmiképp, ez mondjuk egyszer volt. Általában rosszul gyorsul az első percekben, de olyan is volt, hogy úgy ment, mintha nem is lenne hideg. Gondolom, ez is múlhat a benzinen. Alvaro már írta, neki az indítás könnyűségét befolyásolja. A rotax blokknál elég feltűnő, ha hidegen elsőre indul, nem szokása. Teresa főleg meleg időben nem szeret azonnal indulni, ezt mondjuk nem értem...
    {Lehet, hogy kissé kaotikusan írtam, bocs, most erre vagyok képes. Nem vagyok reggeli típus.}

Új hozzászólás Aktív témák