Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Topiccsendőr

    addikt

    válasz Bogyó bá' #54583 üzenetére

    Elszabadult a pokol sracok, ugy latom. Frazisvihar soport vegig a topicon.

    Gs 500 hoz tennek nehany dolgot hozza. Volt szerencsem olyan gs 500 hoz, aminek a fotengelycsapagy hezagat kimertem. Gyari adatok szerint cseres volt a fotengely, nagyon kopott volt. NEM lehet hallani.
    Kimertem plastigauge-el, nem pedig a hasamra utok! Millo dolog adhat ki hangot. Ha akkorat log a hajtorud es a fotengely egy siklocsapagyas motorban, hogy csorompol, ott nincs mar olajnyomas alapjaraton! Es eg a nyomaslampa alapjaraton. Nem ertem honnan veszed ezeket. :F
    Amit lehetett hallani viszont. Hengerfej hidegen. Uzemmeleg allapotban nem fuj ki, hidegen igen. Aztan vezerlesnel lancvezeto kopast egy kattogo hang kovette, de ennyi, amivel en talalkoztam.

    Egy kicsit zavar, h az, amit itt a topicban megbeszeles targya, az tulkepp falra hanyt borso, mindenki foggal-korommel ragaszkodik a sztereotipiakhoz, ami nem baj, de ezek a sztereotipiak nem tudomanyos eredetuek. Senki nem probalta meg ki magyaran, csak szimpla talalgatas.

    Olvasom itt a nyiroeroket, alacsony fordulaton. Ezt sem probalta ki senki meg.
    Illetve de! Alvaro a BMW vel. Szazezer km es futasteljesitmeny felett.
    Mi a konkluzio? Art a motornak. Hat ez igen sracok :)
    Annyit kellett volna valaszolni, hogy: nem tudjuk.
    Es ennyi.

    [ Szerkesztve ]

    Explosión de dos tiempos

Új hozzászólás Aktív témák