Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Topiccsendőr

    addikt

    válasz Pttypang #144553 üzenetére

    Ez leginkabb sebessegi fokozat fuggo, mert nagyon nem mindegy, melyikben van az ember. most raneztem egy korai cbf 600 fokozathoz tartozo gps sebessegertekekre.
    1500 nal 1 ben 11.3 km/h 2 ben 16 km/h
    2500 nal 18.8- 26.7 km/h

    Nem tudok elkepzelni olyan korforgalmat, ahol 18.8 km/h val mennek. 26.7 is necces. Vagy 3-4-5-6. sebessegi fokozatban hasznaljatok 1500 fordulaton?
    Legutoljara 6. ban probaltam egy z 1000- t 1500 fordulatrol mindenfele rangatas nelkul kigyorsitott. Gyenge volt, mint a szar, es itt ember nem hasznalja, csak kivancsi voltam ra.

    Szoval ezek nem is azert furcsa fordulatszamok, mert itt a motor nem mukodik jol, hanem mert igy nem eletszeru hasznalni egy motort.

    Egyertelmu, hogy a motor itt rettenetesen gyenge, sebessegfokoztattol fuggoen. 1 ben talan nem veszes.
    Mar az ujabb sv650, ami egy v2, az sem rangat 1500 fordulattol, pedig annak szabadna. 3000 kornyeke mar nem tul alacsony fordulatszam.

    De itt tobb dolog is furcsa. Miert hasznal vki egy kis sor4 et 1500 nal egyaltalan. A gazreakcio motorfek utan akkor szokott keslekedni, es durrogni a kipufogoba, vagy bizonytalan lenni, ha egy kis membran nem mukodik altalaban a mikuni karbikon, ami azert felelos, hogy motorfeken eldusitsa a kevereket, es amit vakuum vezerel. Fogalmam sincs nalatok milyen karbi van rajta, csak egy lehetoseget mondtam.

    Nem menekülsz a csendőrség elől.

Új hozzászólás Aktív témák