Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quby

    őstag

    válasz Face8814 #6846 üzenetére

    Az igaz probléma szerintem az lesz az M1-el ami a retekkel is gond az f1-nél. Azaz ,hogy a nem szokványos idöben lévö futamoknál - ami hálistennek nemsok van a motogp-ben - elsösorban az amerikaiaknál, mert az van nálunk este tuti elönyt élvez a fömüsoridö. Két éve a kanadai nagydijon 3 körrel a vége elött elvették az élö képet hogy beolvassák azokat a hireket amit aznap már 9x megtettek. persze ezt megelözte egy 5 perces reklámblokk (3 kör=kb 240 mp azaz 4 perc) mert a hirek után érdeklödök tuti nem nézték volna meg a hireket ha elötte nincs reklám :((( :((( :((( Arrol nem is beszélve hogy ugyanebben az évben a brazil nagydijjat csak felvételröl láthattuk, hogy helyette az igen szinvonalas és sosem látott terminátor 2-t élvezhessük!.....amit akkor éreztem azt még most sem tudom szavakba önteni :(( de legszivesebben kib@sztam volna a TV-t a faoln keresztül az utcára....csak akkor felvételröl sem láttam vona :P

    A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

Új hozzászólás Aktív témák