Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #79335424

    törölt tag

    Akad itt néhány kiigazításra szoruló adat. Az MK802II még Allwinneres (egymagos).
    Én a következő szempontokat nézném vásárlás előtt:
    1. A chipset típusa. Abban sztem itt általános az egyetértés, hogy RK3066, két mag, 1,6Ghz
    2. A GPU. Itt sincs vita, Mali400 quadcore.
    3. A ram. 1G az általános. Én nem vennék ennél kisebbet.
    4. A belső tárhely. 8G az általános.
    5. A portok száma. Minél több, annál jobb. Az általános a táp, usb, usb otg, hdmi, mikro sd. De pl. a 802III -ban nincs usb otg, csak az S -ben. A nagyobb boxokban lehet lan, több usb, stb.
    6. Ha ezek megfelelnek az igényeinknek, akkor jöhet a fínomhangolás, az egyedi igények. Ez lehet a bluetooth, vagy az extra hangkimenet, vagy mikrofon.
    7. Mit tartalmaz a doboz? A táp legyen min 2A -s. Kezdetben volt keveredés, de úgy látom, hogy mostanság ráálltak egy egységes típusra. Fontos, hogy van-e a táphoz eu -s toldó (fej, adapter, közdarab ízlés szerint).
    8. Gyári, fejlesztői, felhasználói támogatottság, vélemények a termékről. Itt jegyzem meg, hogy ez a topik a címétől eltérően nem csak az MK808 -ról szól. Az ide gyakran írogatók úgy gondolták jobbnak, ha nem tagolják tovább az altípusokat, hanem e topik alatt foglalkoznak az összes RK3066 -ossal. Angolul tudóknak ajánlott az Armtvtech fórum. Ott külön lehet olvasni az altípusokról.
    SZERINTEM.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák