Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tDr1v3r

    veterán

    válasz fabula #45265 üzenetére

    Köszi, majd veszek egy ilyet. Ez kvázi egy Vanish szappan ha jól nézem, akkor tartok egy ilyet is a gép mellé itthon.

    Textúrázott PEI lapom van, oké olcsóbb fajta de most próbára ezt szereztem be, ha működik akkor szerzek be mellé normálisabbat. Tapadással, vetemedéssel volt bajom eddig (ez is az utóbbi napokban jött elő), próbáltam használatok előtt mosni sima szappannal vagy mosogatószerrel (Prusa-s fórumon találtam talán ezt a tippet) de nem segített sokat, csak az IPA vált be eddig. De ennek a mosószappannak adok mindenképp egy esélyt.

    Hydroclean áztatáson is gondolkoztam, speckó tálcában tárolva felesben higítottban fél perc áztatás + lemosás elég lenne, de félek hogy a PEI réteget is megmarná. Meg hát nem is olcsó anyag.

    Csak PLA-t nyomtatok egyelőre de nézegetem a PETG-t is (élelmiszerrel éritkező dolgokhoz), meg ABS-t is. 260 Celsius-ig bír fűteni a stock hotend a gépemen, az asztal meg 100-ig, majd meglátom mi válik be végső soron...

    [ Szerkesztve ]

    disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

Új hozzászólás Aktív témák