Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fabula

    őstag

    válasz tDr1v3r #45262 üzenetére

    Semmilyet, PEI-re, főleg a texturáltra a legjobb a DM-ben kapható Denkmit szappanos [link] langyos vizes lemosás sima mosogatószivaccsal, majd alapos langyos vizes öblítés és utána papírtörlős szárítás, ez angyja nedvasséget letörli, majd még hagyom száradni. Utána minden is tapad rá. Ha csak PLA-t nyomtatok és vigyázok, hogy ne fogjam meg a PEI lap felületét, akkor hetekig tudok rá nyomtatni újabb lemosás nélkül (persze ha nem szabadon áll a nyomtató, mert akkor a rászálló finom por is rontja a tapadást).
    Ha viszont pl. PETG után PLA-t akarok rá nyomtatni, akkor mindig le kell mosni, fordítva meg nem, PLA után letapad a PETG, még túlságosan is.
    A Dekmit mosószappan azért a legjobb, mert erős szíroldó és nincs benne mindenféle illatosító meg bőrvédő meg még ki tudja milyen adalék, mint a mosogatószerekben.
    Már rég leszoktam az alkoholos lemosásról, mert az IPA a PEI lapon leginkább szétkeni a dolgokat, átmosni meg elég drága lenne vele :D .
    Mondjuk ezt már többször is leírtam itt a fórumon, én vagyok a Denkmit szószólója, prófétája :DD .

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák