Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gaben22

    senior tag

    válasz King Unique #71489 üzenetére

    Itt olvasgathat ez a két híres adatmentő szakember. De nem az ő hibájuk, ez a téma már nem az ő szintjük :). Ha ez a két szakember netántán a Kürt Zrt-nél dolgozik, akkor meg tényként mondom (mert dolgoztam ott, csak nem az adatmentőknél), hogy a chipek átforrasztgatásán kívül már kb. semmit se tudnak csinálni ott. Mostani HDD-ket már nem nagyon tudják felnyitni, PCB-t tudnak csak forrasztani aztán meg reménykedni. Más magyar cégekről nem fogok nyilatkozni, de azoknál is kb. ez a szint mehet. Bizonyos országok kormányközeli "cégei" tudnak ennél többet is ;).
    egy
    kettő

    Csak egy idézet a koreai egyetem két kutatója által írt kettes linkről:
    "...It is known that NAND flash memory cannot be overwritten in general..." (természetesen előbb-utóbb "felülíródnak", csak azt nem tudod normál operációkkal garantálni, hogy ez mikor történik meg)

    Mindkét hozzászólásomban explicite céloztam rá, hogy attól függ ki elől és mit rejteget. Ha nem csinál semmit a HDD/SSD-vel és úgy adja el, az esetek kb. 99.999% -ban (vagy több) nem lesz semmilyen következménye, ha nekem adná el én tuti ránéznék rendesen törölte-e az adatokat a HDD-ről (SSD-vel én se tudnék nagyon mit csinálni), de nem élnék vele vissza, mert minek...

    [ Szerkesztve ]

    Eladó cuccok: GPU: Gigabyte Aorus Master 4090 + EKWB 4090 Nickel Acetal blokk; DAP: Astell&Kern AK70 mkII; IEM: JVC HA-FW01, RHA T20

Új hozzászólás Aktív témák